CLEVAMAMA Žindukų sterilizatorius SOOTHER TREE

Nauja prekė

Clevamama čiulptukų sterilizatorių greita ir paprasta naudoti. Sterilizuoja 6 čiulptukus per 60 sekundžių. Naudojamas mikrobangų krosnelėje. Galima naudoti kaip čiulptukų saugojimo dėžutę. Dovanu pridedami 2 silikoniniai ortodontiniai čiulptukai.

Dėmesio: Mažas likutis !

8,40 € su mok.

„Clevamama™“ firmos kompaktiškas sterilizavimo prietaisas Soother Tree™ („čiulptukų medis“) yra pelnęs apdovanojimą. Tai greitas ir paprastas žindukų sterilizavimo būdas.

Veikia mikrobangės greičiu. Juo naudotis taip pat patogu, kaip ir mikrobangų krosnele: vos per 60 sekundžių galima sterilizuoti iki 6 žindukų. Rinkoje tai yra greičiausiai veikiantis sterilizavimo namų sąlygomis prietaisas iš siūlomų. Jis turi skaidrų dangtelį, todėl visada galite pasižiūrėti, kiek žindukų turite ir kiek jų trūksta!
Nepriklausomos vartotojų apklausos duomenimis, kurioje dalyvavo 263 tėvai, duomenimis 91% apklaustųjų sutinka, kad sterilizavimas per 60 sekundžių yra tikrai labai spartus darbas. Be to, tiek pat žmonių teigia, kad neturi kur laikyti žindukų, todėl per mėnesį pameta daugiau kaip 5 čiulptukus.
Taigi, „Clevamama™“ firmos Soother Tree™ sterilizavimo prietaisas gali būti naudojamas žindukams laikyti, todėl pasaulyje bus pametama daug mažiau žindukų!
Dabar šio unikalus ir spartus sterilizatoriaus vertė dar didesnė, nes prie jo NEMOKAMAI pridedami du silikoniniai ortodontiniai čiulptukai.
Sveikatos specialistai rekomenduoja sterilizuoti žindukus pirmus 12 kūdikio gyvenimo mėnesių.
Naujausi tyrimai atskleidė, kad tarp kūdikių, miego metu čiulpiančių žindukus, staigios kūdikių mirties sindromo rizika mažesnė.

Parašyti atsiliepimą

Susiję prekės