Šautuvai vaikams

Nerf šautuvai vaikams: Kaip išsirinkti ir kodėl verta pirkti?

Nerf šautuvai yra puiki dovana vaikams, skatinanti aktyvų laisvalaikį ir kūrybingumą. Renkantis Nerf šautuvą, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių:

1. Vaiko amžių: Nerf šautuvai yra skirtingo sudėtingumo ir dydžio, todėl būtina pasirinkti modelį, tinkantį pagal vaiko amžiui.
2. Saugumas: Įsitikinkite, kad šautuvas yra pagamintas iš kokybiškų ir saugių medžiagų. Dauguma Nerf šautuvų turi minkštas putplasčio strėlytes, kurios sumažina sužalojimo riziką.
3. Naudojimo paprastumas: Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis paprastesnius modelius, kuriuos lengva užtaisyti ir naudoti.
4. Funkcijos ir dizainas: Pasirinkite šautuvą pagal vaiko pomėgius.Yra įvairių teminių modelių, pagal  filmų herojus ar internetinius žaidimus.

Kuo naudingi Nerf šautuvai?

Nerf šautuvai ne tik suteikia džiaugsmo, bet ir atneša nemažai naudos:
Fizinė veikla: Vaikai juda, bėgioja, šokinėja, taip išlaikydami  gerą fizinę formą.
Strateginis mąstymas: Žaidimai su šautuvais skatina planavimą, moko taktinių sprendimų priėmimo.
Komandiniai įgūdžiai: Žaisdami su draugais, vaikai išmoksta bendradarbiauti ir būti kaip komanda.

Kodėl verta pirkti Nerf šautuvus?

Populiarumas: Nerf šautuvai yra plačiai pamėgti vaikų ir dažnai tampa mėgstamiausiu žaislu.
Įvairumas: Didelis modelių pasirinkimas leidžia rasti tinkamą variantą kiekvienam vaikui pagal amžių ir sugebėjimus.
Ilgaamžiškumas: Kokybiškos medžiagos ir tvirtas dizainas užtikrina šautuvo ilgą naudojimą.

Ar saugu žaisti su Nerf šautuvais?

Nerf šautuvus naudoti yra saugu tik reikia laikytis gamintojo nurodymų. Rekomenduojama naudoti apsauginius akinius, ypač žaidžiant intensyvesnius žaidimus.

Nerf šautuvai yra puikus pasirinkimas vaikams, norintiems aktyvaus ir smagaus laisvalaikio. Svarbiausia – pasirinkti tinkamą modelį pagal vaiko amžių.

Akcija!-4,00 €
NERF šoviniai ULTRA, 10 vnt.
Turime
10 vnt. Nerf Ultra šovinių rinkinis skirtas žaisliniams šautuvams Nerf Ultra. Tai toliausiai skrendantys Nerf šoviniai – galite juos iššauti net iki 36 metrų. Šio tipo šoviniai pasižymi inovatyviais antgaliais, Aerofin technologija, bei yra pagaminti iš aukščiausios kokybės Nerf Ultra putų. Nerf Ultra šoviniai tinka tik Nerf Ultra šautuvams. Skirti vaikams nuo 8 metų.
3,90 €
7,90 €
Akcija!-12,00 €
NERF Utra Five šautuvas
Turime
Kompaktiškas ir galingas Ultra serijos šautuvas, kuriuo galima šaudyti maksimaliu taiklumu net 25 metrų atstumu. Išskirtinių NERF kulkų dėka, šaudant galima pasiekti net iki 25 m nutolusį taikinį. Į apkabą telpa 4 Ultra serijos šoviniai. Patogi ir lengva konstrukcija. Efektyvus šaudymo nuotolis. Komplekte 4 vnt. Nerf Ultra šovinių.
17,90 €
29,90 €
Akcija!-13,00 €
Žaislinis šautuvas Nerf Elite 2.0 Tactical Pack
Turime
Nerf Elite 2.0 taktinis paketas, kurį sudaro 3 šautuvai-blasteriai ir 20 Nerf Elite putplasčio šovinių. Rinkinyje yra 3 šautuvai: Operator DB-2 didelis blasteris, Trio TD-3 blasteris ir Ace SD-1 kompaktiškas pistoletas. Operator DB-2 didelis blasteris iššauna 2 šovinius vienu metu, turi taikiklį bei atramą taikiniui užfiksuoti ir stabilizuoti. Norėdami iššauti iki trijų šoviniu vienu metu, naudokite Trio TD-3 šautuvą su trimis vamzdžiais ir taktiniu bėgeliu. Kišeninis pistoletas Ace SD-1 puikiai tinka greitam slaptam žaidimui – jis iššauna vieną šūvį, bet turi vietos papildomam šoviniui ant vamzdžio. Komplekte 20 šovinių Nerf Elite 2.0 Skirtas vaikams nuo 8 metų.
26,90 €
39,90 €
-7,00 €
NERF šautuvas Mega Bulldog
Turime
NERF Accustrike Mega Bulldog šautuvas - blasteris su 6 šoviniais. 2 modeliai viename, kurie persimodifikuoja greitai ir paprastai vienu judesiu. Pakeliamas taikiklis. Į apkabą telpa 3 šoviniai. Ilgis šautuvo apie 42 cm. Komplekte 6 Mega Accustrike šoviniai. Skirtas vaikams nuo 8 metų.
22,90 €
29,90 €
Akcija!-8,00 €
NERF Zombie Strike FlipFury šautuvas
Turime
Nerf Zombie Strike Flipfury – kovos su zombiais ginklas leidžia iššauti iki 12 šovinių vienu metu. Šautuvas turi du besisukančius būgnus, kurių kiekviename telpa 6 šoviniai. Kai vienas būgnas tuščias, specialus mygtukas leidžia jį pasukti 180 laipsnių kampu, kad būtų galima tęsti šaudymą iš naujos dėtuvės. Komplekte yra 12 originalių Nerf Zombie Strike šovinių. Skirtas vaikams nuo 8 metų.
19,90 €
27,90 €
Akcija!-14,00 €
NERF Utra šautuvas Ultra Speed
Turime
Nerf Ultra Speed šautuvas yra greičiausiais Nerf Ultra serijos šautuvas, galintis paleisti net 7 šovinius per sekundę. Komplekte yra dvi apkabos, kuriose telpo po 12 šovinių. Rinkinyje yra laikiklis stabiliam taikymuisi ir patogi nešiojimo rankena. Šautuvas iššauna 7 šovinius per sekundę su visiškai motorizuotu šovinių paleidimu. Komplekte yra 2 apkabos po 12 Nerf Ultra šovinių.
29,90 €
43,90 €
Akcija!-15,00 €
NERF N-Strike Elite SURGEFIRE šautuvas
Turime
Galingas automato tipo Nerf 2.0 Elite šautuvas Surgefire su net 15 šovinių apkaboje. Lengvai užtaisomas Nerf šautuvas, kuriuo galite paleisti net 15 šovinių seriją. Šautuvas gali šaudyti net 27 metrų atstumu. Šautuvo išmatavimai: 56 x 25 x 8 cm. Į apkabą telpa 15 šovinių. Ilgis šautuvo apie 56 cm. Komplekte 15 šovinių Nerf Elite 2.0 Skirtas vaikams nuo 8 metų.
24,90 €
39,90 €
Akcija!-7,00 €
NERF šoviniai ULTRA, 20 vnt.
Turime
20 vnt. Nerf Ultra šovinių rinkinis skirtas žaisliniams šautuvams Nerf Ultra. Tai toliausiai skrendantys Nerf šoviniai – galite juos iššauti net iki 36 metrų. Šio tipo šoviniai pasižymi inovatyviais antgaliais, Aerofin technologija, bei yra pagaminti iš aukščiausios kokybės Nerf Ultra putų. Nerf Ultra šoviniai tinka tik Nerf Ultra šautuvams. Skirti vaikams nuo 8 metų.
6,90 €
13,90 €