Piešimo lentos

Vaikams skirtos piešimo lentos yra įvairių tipų, kad atitiktų skirtingus poreikius ir amžiaus grupes. Štai keletas populiariausių tipų:
Magnetinės piešimo lentos
Dvipusės piešimo lentos
Kreidinės lentos
Tradicinės lentos, skirtos piešimui su kreida. Daugeliui vaikų patinka dėl galimybės naudoti įvairių spalvų kreidas.
Nešiojamos piešimo lentos
Pastatomos ant stovo
Kiekvienas lentos tipas turi savo privalumų ir skirtos tam tikroms amžiaus grupėms bei vaikų pomėgiams. Rinkdamiesi piešimo lentą, atsižvelkite į vaiko amžių, pomėgius. Geriausias mokymosi ir kūrybiškumo įrankis jūsų vaikui yra pasiekiamas vienu paspaudimu. Mes siūlome įvairiausių formų, dydžių ir spalvų piešimo lentas. Peržiūrėkite mūsų svetainę ir raskite geriausią piešimo lentą savo mažajam menininkui!
Pastatoma piešimo lenta su priedais
Turime
Sulankstoma dvipusė pastatoma piešimo lenta su priedais. Iš vienos pusės galima piešti kreidutėmis, o iš kitos pusės piešti su markeriais arba klijuoti magnetukus. Komplekte yra magnetinės spavotos raidelės, rašiklis, 3 baltos kreidelės, kempinėlė. Išmatavimai: 84x43x5 cm.
15,90 €
Medinė dvipusė magnetinė piešimo lenta su laikrodžiu
Turime
Sulankstoma apverčiama dvipusė piešimo lenta: iš vienos pusės galima piešti kreidutėmis, o iš kitos pusės piešti su markeriais arba klijuoti magnetukus. Juosta su veiklomis: mediniai skaitliukai, laikrodis su pasukomis rodyklėmis. Apačioje lentyna daiktams sudėti. Komplekte yra magnetinės spavotos raidelės, rašiklis, baltos kreidelės ir kempinė. Išmatavimai: 90x56x30 cm.
26,90 €
Medinė dvipusė piešimo lenta su popieriaus ritiniu
Turime
Sulankstoma dvipusė pastatoma piešimo lenta su priedais. Iš vienos pusės galima piešti kreidutėmis, o iš kitos pusės piešti su markeriais arba klijuoti magnetukus. Yra popieriaus laikiklis su popieriaus rulonu bei mediniai skaitliukai. Apačioje lentyna daiktams sudėti. Komplekte yra magnetinės spavotos raidelės, rašiklis, 3 baltos kreidelės, kempinėlė. Išmatavimai: 100x45x40 cm.
27,90 €
Dvipusė medinė piešimo lenta XL su popieriaus ritiniu
Turime
Dvipusė pastatoma piešimo lenta su priedais. Iš vienos pusės galima piešti kreidutėmis, o iš kitos pusės piešti su markeriais arba klijuoti magnetukus. Yra popieriaus laikiklis su popieriaus rulonu. Apačioje lentyna daiktams sudėti. Komplekte yra 26 magnetinės spavotos raidelės, rašiklis, 5 spalvų kreidelės, kempinėlė. Išmatavimai: 115x61x43 cm. Piešimo paviršius: 34x41 cm., kreidelėmis: 40x48 cm.
36,90 €