Gultukai, sūpynės

Gultukai kūdikiams - saugus ir komfortiškas miegamojo sprendimas jūsų mažyliui. Rinkitės iš įvairių stilių ir gamintojų. Mūsų gultukai užtikrina jūsų kūdikiui miegą, poilsį ir ramybę tiek kūdikiui tiek mamai. Išsirinkite labiausiai patinknti gultuką savo kūdikiui jau šiandien!

Akcija!
BabyBjorn gultukas Bliss Dusty Pink
Turime
BABYBJÖRN Bliss Cotton gultukas pasižymi savo atnaujinta išvaizda – šviesiai pilku rėmu ir medžiagine dygsniuotos medvilnės sėdyne. Čia dera išskirtinis dizainas ir maksimalus komfortas Jūsų mažyliui. BabyBjorn Bliss gultukas - kėdutė su minkštu audiniu, kuris sukūria kūdikiui jaukų guolį. Tinka nuo gimimo iki 2 metų (nuo 3,5 kg iki 13 kg.). Gultukas atlieka raminimo ir sūpavimo funkcijas. Turi tris pozicijas: žaidimų, poilsio ir miego, neslystantis pagrindas, lavina motorinius įgūdžius ir balansavimą, tinkama galvos ir nugaros atrama. 
179,00 €
-5,00 €
Vibro gultukas Frog iki 11 kg.
Turime
Vibro kėdutė - gultukas tinka kūdikiams nuo 3 iki 11 kg. Nuimamas žaislų lankas su 3 pakabinamais žaisliukais. Vibracijos ijungimo / išjungimo jungiklis. 3 taškų saugos diržai, gražių spalvų nuimamas užvalkalas. Nuo vaikučio judesių pati kedutė linguoja. Vaikui patraukus vidurinį žaislą pradės groti linksmos melodijos (viso 12 melodijų).
24,90 €
29,90 €
-8,00 €
Gultukas - vibro kėdutė iki 18 kg. Liūtukas
Turime
Vibro kėdute – supamas krėslas skirtas nuo gimimo iki 18 kg. Kėdutė - supynės gali suptis arba nejudamai stovėti, 3 taškų saugos diržai. Reguliuojama nugarėlė (2 pozicijos). Vibracija, nuimamas žaislų lankas su 3 žaisliukais. Lanke esantis žaislas Liūtukas su muzikėlėmis. 
34,90 €
42,90 €
-8,00 €
Gultukas - vibro kėdutė iki 18 kg. Pinky Monkey
Turime
Vibro kėdute – supamas krėslas skirtas nuo gimimo iki 18 kg. Kėdutė - supynės gali suptis arba nejudamai stovėti, 3 taškų saugos diržai. Reguliuojama nugarėlė (2 pozicijos). Vibracija, nuimamas žaislų lankas su 3 žaisliukais. Lanke esantis žaislas Drugelis su muzikėlėmis. 
35,90 €
43,90 €
-22,10 €
Vibro kėdutė - gultukas iki 18 kg. Peledžiukai
Turime
Vibro kėdute – supamas krėslas skirtas nuo gimimo iki 18 kg. Kėdutė - supynės gali suptis arba nejudamai stovėti, 3 taškų saugos diržai. Vibracija, nuimamas žaislų lankas su 3 žaisliukais: lanke esantis žaislas, jį patraukus, groja muzikėles. Žaisliukus galima nuimti nuo lanko ir žaisti atskirai. Neslidžios kojelės. Skirtas nuo gimimo. 
36,90 €
59,00 €
-8,00 €
Gultukas - vibro kėdutė iki 18 kg. Infant to Toddler
Turime
Vibro kėdute – supamas krėslas skirtas nuo gimimo iki 18 kg. Kėdutė - supynės gali suptis arba nejudamai stovėti, 3 taškų saugos diržai. Reguliuojama nugarėlė (2 pozicijos). Vibracija, nuimamas žaislų lankas su 3 žaisliukais. Lanke esantis žaislas Varlytė su muzikėlėmis. 
35,90 €
43,90 €
-8,00 €
Gultukas - vibro kėdutė iki 18 kg. Voverytė
Turime
Vibro kėdute – supamas krėslas skirtas nuo gimimo iki 18 kg. Kėdutė - supynės gali suptis arba nejudamai stovėti, 3 taškų saugos diržai. Reguliuojama nugarėlė (2 pozicijos). Vibracija, nuimamas žaislų lankas su 3 žaisliukais. Lanke esantis žaislas Voverytė su muzikėlėmis. 
34,90 €
42,90 €
Akcija!-61,00 €
BabyBjorn gultukas Soft Jersey (spalva - light pink)
Turime
BabyBjorn Soft Jersey gultukas su dar minkštesniu ir malonesniu prisilietimui audiniu, kuris sukūria kūdikiui jaukų guolį. Tinka nuo gimimo iki 2 metų (nuo 3,5 kg iki 13 kg.). Gultukas atlieka raminimo ir sūpavimo funkcijas. Turi 3 pozicijas: žaidimų, poilsio ir miego, neslystantis pagrindas, tinkama galvos ir nugaros atrama.
169,00 €
230,00 €
Akcija!-61,00 €
BabyBjorn gultukas Soft (spalva - beige/grey)
Turime
BabyBjorn gultukas su dar minkštesniu ir malonesniu prisilietimui audiniu. Tinka nuo gimimo iki 2 metų (nuo 3,5 kg iki 13 kg.). Gultukas atlieka raminimo ir sūpavimo funkcijas. Turi tris pozicijas: žaidimų, poilsio ir miego, neslystantis pagrindas, lavina motorinius įgūdžius ir balansavimą, tinkama galvos ir nugaros atrama.
169,00 €
230,00 €
Akcija!-36,10 €
Kidwell pristatoma lovytė SNUZZY Light Grey
Turime
Lovyte - lopšys tinka nuo gimimo iki 9 kg ir atlieka 3 funkcijas: pristatoma lovytė prie tėvų lovos, laisvai stovinti lovelė ir kelioninė lovytė. Komplekte yra čiužinukas (storis 2.5 cm.). 7 aukščio pozicijos, 4 ratukai su stabdžiais, spec. diržai tvirtinimui prie tėvų lovos (ilgis po 2,2 m.). Lovytę galima pakreipti kampu (iki 10 laipsnių). Vienas šonas atsisega ir atsilenkia. Spalva - Šviesiai Pilka.
97,90 €
134,00 €
Akcija!-36,10 €
Pristatoma lovytė - lopšys su čiužinuku Kidwell Snuzzy
Turime
Lovyte - lopšys tinka nuo gimimo iki 9 kg ir atlieka 3 funkcijas: pristatoma lovytė prie tėvų lovos, laisvai stovinti lovelė ir kelioninė lovytė. Komplekte yra čiužinukas (storis 2.5 cm.). 7 aukščio pozicijos, 4 ratukai su stabdžiais, spec. diržai tvirtinimui prie tėvų lovos (ilgis po 2,2 m.). Lovytę galima pakreipti kampu (iki 10 laipsnių). Vienas šonas atsisega ir atsilenkia. Spalva - Tamsiai Pilka.
97,90 €
134,00 €
-11,00 €
Gultukas - vibro kėdutė Space iki 18 kg.
Turime
Vibro kėdute su muzikėlėmis. Supamas krėslas skirtas nuo gimimo iki 18 kg. Kėdutė - supynės gali suptis arba nejudamai stovėti, 3 taškų saugos diržai. Reguliuojama nugarėlė (2 pozicijos). Vibracija, melodijos, nuimamas žaislų lankas su 3 žaisliukais. Malonios prisilietimui medžiagos. 
32,90 €
43,90 €
-2,00 €
4Baby žaislų lankas Peledžiukas
Turime
Spalvotas ir lankstus žaislų lankas gali būti kabinamas ant vėžimėlio, automobilinės kėdutės, maniežo ir kt. Žaisliukai barška, čypsi. Žaislas stimuliuoja regėjimo, klausos ir lytėjimo pojūtį. Pagaminta iš minkštos, malonios liesti medžiagos. Skirtas nuo gimimo. Spalva - foto Nr. 1
17,90 €
19,90 €
-2,00 €
Pakabinamas žaislų lankas Peledžiukas
Turime
Spalvotas ir lankstus žaislų lankas gali būti kabinamas ant vėžimėlio, automobilinės kėdutės, maniežo ir kt. Žaisliukai barška, čypsi. Žaislas stimuliuoja regėjimo, klausos ir lytėjimo pojūtį. Pagaminta iš minkštos, malonios liesti medžiagos. Skirtas nuo gimimo.
17,90 €
19,90 €
-16,10 €
Muzikinis supamas arkliukas Unicorn Gold su ratukais
Turime
Minkštas, supamas žaislas su garsais ir nuimamu balnu. Papildomai yra ratukai, kurie pasikelia arba nusileidžia. Paspaudus mygtuką, esantį žaisliuko ausyse, pasigirsta įvairus garsai. Skleidžiant garsus, arkliuko burna juda. Rankenos laikymui ir supimosi pagrindas medinis. Tvirtas metalinis karkasas (atlaiko iki 50 kg.). Aukštis iki sėdynės - 44 arba 47 cm. priklausomai nuo pasirinktos funkcijos. 
52,90 €
69,00 €
-3,00 €
Gultukas - vibro kėdutė iki 18 kg. Pink Elephant
Turime
Vibro kėdute – supamas krėslas skirtas nuo gimimo iki 18 kg. Kėdutė - supynės gali suptis arba nejudamai stovėti, 3 taškų saugos diržai. Vibracija, nuimamas žaislų lankas su 3 žaisliukais. Lanke esantis žaislas Bezdžionė su muzikėlėmis. 
39,90 €
42,90 €
Akcija!-16,00 €
Sūpuoklės - stumdukas Husky su garsais
Turime
Minkštas, supamas žaislas su garsu ir saugos dirželiais, dar didesniam vaiko saugumui. Papildomai yra ratukai, kurie pasikelia arba nusileidžia. Paspaudus mygtuką, esantį žaisliuko viršutinėje dalyje, pasigirsta gyvūno garsas. Rankenos laikymui ir supimosi pagrindas medinis. Patogus nugarėlės atlošas, minkšta sėdynė. Skirtas vaikams nuo 12 mėn. iki 25 kg.
59,90 €
75,90 €
Akcija!-17,00 €
Pristatoma lovytė - lopšys su čiužinuku Relax
Turime
Lovyte - lopšys tinka nuo gimimo iki 9 kg ir atlieka 3 funkcijas: pristatoma lovytė prie tėvų lovos, laisvai stovinti lovelė ir kelioninė lovytė. Komplekte yra čiužinukas ir transportavimo krepšys. 5 aukščio pozicijos, 2 ratukai su stabdžiais, spec. diržai tvirtinimui prie tėvų lovos, pasiilginančios kojelės su ratukais. Vienas šonas atsisega ir atsilenkia. Spalva - Pilka, melangė medžiaga
99,90 €
116,90 €
Akcija!-13,00 €
Lopšys - pristatoma lovytė Leonie su čiužinuku
Turime
Lovyte - lopšys Lionelo Leonie tinka nuo gimimo iki 9 kg atlieka 3 funkcijas: pristatoma lovytė prie tėvų lovos, laisvai stovinti lovelė ir lopšys su supimo funkcija. Komplekte yra čiužinukas, pakabinama kišenytė daiktams ir transportavimo krepšys. 5 aukščio pozicijos, 2 ratukai, spec. diržai tvirtinimui prie tėvų lovos. Lovytę galima pakreipti kampu. Vienas šonas atsisega ir atsilenkia. Plieno rėmas su medžio imitacijos apdaila. Spalva  - Grey Stone.
119,90 €
132,90 €
Akcija!-41,00 €
BabyBjorn gultukas Soft 3D Jersey (spalva - light grey)
Turime
BabyBjorn Soft Jersey gultukas su dar minkštesniu ir malonesniu prisilietimui audiniu, kuris sukūria kūdikiui jaukų guolį. Tinka nuo gimimo iki 2 metų (nuo 3,5 kg iki 13 kg.). Gultukas atlieka raminimo ir sūpavimo funkcijas. Turi 3 pozicijas: žaidimų, poilsio ir miego, neslystantis pagrindas, lavina motorinius įgūdžius ir balansavimą. 
189,00 €
230,00 €
Asalvo gultukas Jungle Beige
Turime
Asalvo vibro kėdutė - gultukas tinka kūdikiams iki 9 kg., 2 reguliuojamos atlošo padėtys, muzikėlės, raminanti vibracija, nuimamas žaislų lankas ir pagalvėlė. Kilmės šalis - Ispanija.
58,90 €
-40,00 €
SnuzPod4 Crib lovytė - lopšiukas Navy
Turime
Lovyte - lopšys su čiužinuku tinka nuo gimimo iki 9 kg. Lengva ir stabili konstrukcija leidžia lengvai perkelti lovą iš vieno kambario į kitą. Lovos svoris tik 11,5 kg. Pagamintos iš natūralaus buko medienos ir faneros. Lovytė gali būti nuimama atskirai nuo lovos kojų. Unikali ComfortAir sistema su Mesh tinkleliu užtikrina maksimalų oro pralaidumą miegant kūdikiui. Didelis aukščio reguliavimo diapazonas - nuo 44 iki 70 cm.  Skandinaviško stiliaus lopšys, kurį sudaro ekologiško lino audinio derinys su natūralaus medžio kojomis ir baltais konstrukciniais elementais. Tinklelis nuo uodų taip pat leidžia naudoti lovelę lauke, pavyzdžiui, terasoje priešais namą. Vasarą dažnai varginantys vabzdžiai nesukels problemų. Lentynėlė lovytės apačioje. Neslystančios kojos. Komplekte yra čiužinukas, tinklelis nuo uodų, diržai tviritnimui prie tėvų lovos.
239,00 €
279,00 €
-6,00 €
Supamas Vienaragis su garsais ir dirželiais
Turime
Minkštas, supamas žaislas su garsais ir saugos dirželiais, dar didesniam vaiko saugumui. Paspaudus mygtuką, esantį žaisliuko ausyje, pradeda groti muzikėlė. Rankenos laikymui ir supimosi pagrindas medinis. Patogus nugarėlės atlošas, minkšta sėdynė. Skirtas vaikams nuo 10 mėn. iki 30 kg.
63,90 €
69,90 €
-24,00 €
Ergonomiškas gultukas Colibro Fly Onyx
Turime
Colibro FLY gultukas - kėdutė su melodijomis ir vibracija. Tinka nuo gimimo iki 9 kg. Gultukas atlieka raminimo ir sūpavimo funkcijas. 9 melodijos, kurios malonios vaiko ausiai. Vibracija. Garsumo reguliavimas. 2 atlošo pasvirimo padėtys. 3 taškų saugos diržai. Konstrukcija yra stabili ir turi net 6 guminius padukus, kurie neleidžia gultui slysti ant grindų. Mažylį patogu maitinti, jis gali stebėti aplinką, pailsėti ar pamiegoti. Gultukas lavina motorinius įgūdžius ir balansavimą, tinkama galvos ir nugaros atrama. Sulankstomas, neužima daug vietos, puikiai tinka kelionėms.
45,90 €
69,90 €