Buteliukai, gertuvės

Patogios nešioti ir ekonomiškos gertuvės bei buteliukai ilgą laiką išlaikys gėrimą šviežią ir gaivų. Iš patrauklaus buteliuko ir gertuvės vaikas mielai gers sveikesnius gėrimus.
-3,00 €
Chicco Transition mokomasis puodelsi 4 mėn+ , 200 ml.
Turime
Chicco Transition Cup mokomasis puodelis su rankenėlėmis ir dangteliu kūdikiams nuo 4+ mėn. Neišsipilantis ir itin minkštas SuperSoft snapelis su apsauga nuo išsiliejimo. Patogus laikyti. Neslystančios rankenėlės kurias galima nuimti. Gradavimo skalė (nuo 30 iki 200 ml.). Talpa – 200 ml.
9,90 €
12,90 €
-1,00 €
Šviežio maisto maitintuvas Akuku su dangteliu
Turime
Skirtas nuo 6 mėn. 2 papildomi tinkliniai maišeliai komplekte. Šviežio maisto maitintuvas apsaugo kūdikį nuo užspringimo. Patogi, neslidi rankenėlė laikymui. Tinka įvairiems produktams: daržovėms, vaisiams, duonai, minkštai mėsai. Dangtelio dėka maitintuvas visuomet išliks higieniškas, puikiai tinka kelionėse ir svečiuose.
5,50 €
6,50 €
-2,00 €
Tommee Tippee 260 ml. buteliukas Close to Nature (1 vnt.)
Turime
Tommee Tippee Close to Nature 260 ml. buteliukas su žinduku Nr. 1 skirtu nuo 0+ mėn. Žindukas su vožtuvėliu, kuris padeda išvengti pilvo dieglių. Silikoninis lėtos srauto žindukas skirtas nuo gimimo. Buteliukas su gradacija (nuo 60 ml iki 260 cm. su intervalu kas 30 ml t.y. 60, 90,120 ir t.t.).Gera oro ventiliacija, patogus žinduko sukandimas, natūralus minkštumas, elastingumas primena mamos krūtis, kad kaip niekad anksčiau lengvai būtų pakeičiamas žindymas krūtimi, žindymu iš buteliuko. Komplekte - 1 vnt.
5,90 €
7,90 €
-5,09 €
NUK gertuvė su spalvos keitimo efektu ir šiaudeliu
Turime
Interaktyvus puodelio dizainas: spalva gali būti keičiama šiltu skysčiu arba lengvu trynimu. Neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su šiaudeliu. Šiaudelis pasislepia po dangteliu. Be BPA. Tinka nuo 12 mėn. Talpa - 230 ml. Puodelis suderinamas su kitais NUK Evolution kolekcijos puodeliais. Tinka naudojimui namuose ir kelionėse.
6,90 €
11,99 €
-4,00 €
Chicco neišsipilanti gertuvė Training Cup 6m+, 200 ml.
Turime
Chicco neišsipilantis ir nelašantis puodelis - gertuvė su dangteliu ir rankinėlėmis. Minkštas SemiSoft snapelis apsaugo mažylio dantenas. Neslystančios rankenėlės kurias galima nuimti. Be BPA. Tinka nuo 6 mėn. Talpa - 230 ml.
9,90 €
13,90 €
Silikoninis seilinukas su kišene trupiniams
Turime
Neperšlampamas silikoninis seilinukas apsaugos jūsų kūdikio drabužius nuo maisto užteršimo. Seilinukas turi kišenė/atvartą trupiniams, kuri laikys maisto likučius ir neleis jiems patekti ant kūdikio palaidinės. Reguliuojamas užsegimas padės lengviau pritaikyti seilinuką pagal vaiko kaklą. Daugkartinio naudojimo. Išmatavimai: 21x29 cm. Komplekte - 1 vnt.
4,49 €
Baby Ono šepetys buteliukui ir žindukui
Turime
BabyOno šepetys 2 in 1 skirtas buteliukų ir žindukų valymui. Šepetėlio rankenoje yra mažas šepetėlis su rankenėle, skirtas išplauti žindukų vidų. Unikalūs dizainas, minkšti šeriai neraižo buteliuko sienelių. Rankena su siurbtukų, kuri prilimpa prie lygių paviršių ir palengvina šepetėlio džiovinimą. 
2,89 €
Tommee Tippee Easy Drink Straw 6m+ gertuvė, 230 ml.
Turime
Tommee Tippee Easy Drink Straw neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su šiaudeliu ir srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Gertuvės dangtelis izoliuoja snapelį nuo aplinkos. Be BPA. Gertuvė dekoruota piešinėliais. Tinka nuo 6 mėn. Talpa - 230 ml.
6,35 €
Tommee Tippee gertuvė Active Sipper 12m+, 300 ml.
Turime
Tommee Tippee Active Sipper gertuvė nuo 12 mėn. Talpa - 300 ml. Neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su snapeliu ir su srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Dvigubos sienelės padeda išlaikyti ilgesnį laiką gėrimą vėsų ir šviežią. Be BPA. 
6,50 €
-1,30 €
Canpol Babies gertuvė su šiaudeliu, 270 ml.
Turime
Neišsipilanti gertuvė su silikoniniu šiaudeliu,kuris pasislepia po dangteliu. Šiaudelis su vožtuvu, saugantis nuo išsiliejimo. Be BPA. Tinka nuo 12 mėn. Talpa - 270 ml.
3,60 €
4,90 €
-0,60 €
Tommee Tippee Straw 7m+ gertuvė, 230 ml.
Turime
Tommee Tippee Training Straw neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su išimamu silikoniniu šiaudeliu ir srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Negeriant silikoninį šiaudelio formos snapelį lengvai įspausite į vidų, todėl jis visą laiką išliks švarus ir izoliuotas nuo aplinkos. Be BPA. Gertuvė dekoruota piešinėliais. Tinka nuo 7 mėn. Talpa - 230 ml.
6,35 €
6,95 €
-1,20 €
Akuku gertuvė su šiaudeliu ir rankenėlemis, 280 ml.
Išparduota
Akuku neišsipilanti gertuvė su silikoniniu šiaudeliu, besisukančiu dangteliu ir rankenėlėmis. Lankstus silikoninis šiaudelis su plūdurėliu gale leidžia gerti iš bet kokios padėties. Šiaudelis su vožtuvu, saugantis nuo išsiliejimo. Be BPA. Gertuvės šiadelis pasislepia po dangteliu. Tinka nuo 9 mėn. Talpa - 280 ml.
5,79 €
6,99 €
-0,50 €
Canpol Babies gertuvė su šiaudeliu ir dirželiu (talpa - 400 ml.)
Turime
Talpa net 400 ml. Canpol Babies gertuvė nuo 12 mėn. su silikoniniu šiaudelių, kuris pasislepia po dangtelių.  Ergoniminė forma patogiam laikymui. Prisegamas/nuimamas dirželis patogiam gertuvės prikabinimui. Be BPA.
5,19 €
5,69 €
-1,00 €
Canpol Babies gertuvė su šiaudeliu, 370 ml.
Turime
Neišsipilanti gertuvė su silikoniniu šiaudeliu,kuris pasislepia po dangteliu. Šiaudelis su vožtuvu, saugantis nuo išsiliejimo. Be BPA. Tinka nuo 12 mėn. Talpa - 370 ml.
3,90 €
4,90 €
Tommee Tippee gertuvė Sippee Cup nuo 4 mėn.
Turime
Tinka nuo 4 mėn. Talpa - 150 ml. Tommee Tippee Sippee neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su minkštu snapeliu ir unikaliu vožtuvėliu, kurio dėka vaikutis gerdamas nepritraukia oro. Rankenėles galima nuimti. Be BPA.
6,95 €
Tommee Tippee Termo dėklas (1 vnt.)
Turime
Tommee Tippee Termo dėklas puikiai tinka kelionėms ar pasivaikščiojimams. Išsaugo reikiamą temperatūrą dėka izoliacinio sluoksnio. Lengvas ir kompaktiškas. Galima pakabinti ant vėžimėlio rankenos. Pritaikytas Closer to Nature, Avent ir kt. buteliukams. Komplekte yra 1 vnt.
10,90 €
-3,10 €
Chicco neišsipilanti gertuvė 360° Perfect Cup
Turime
Neišsipilanti gertuvė. Galima gerti iš bet kurios puodelio krašto vietos. Vožtuvas aktyvuojamas lūpomis ir leidžia gerti neišlaistant skysčio. Nustojus gerti silikoninio puodelio kraštas automatiškai užsisandarina. Rankenėlės ir šiuolaikiška buteliuko kontūrinė forma patogiam gertuvės laikymui rankoje. Neslystančios rankenėlės kurias galima nuimti. Gradavimo skalė (nuo 30 iki 200 ml.). Rekomenduojamas nuo 12 mėn. Talpa - 200 ml. Be BPA.
10,90 €
14,00 €
Šviežio maisto silikoninis maitintuvas Canpol Babies
Turime
Canpol Babies firmos šviežio maisto maitintuvas iš silikono su dangteliu. Maitintuvas apsaugo kūdikį nuo užspringimo. Dangtelio dėka maitintuvas visuomet išliks higieniškas, puikiai tinka kelionėse ir sviečiuose. Patogi, neslidi rankenėlė laikymui. Tinka įvairiems produktams. Skirtas kūdikiams nuo 6 mėn.
6,90 €
-2,29 €
Šviežio maisto maitintuvas su dangteliu Canpol Babies
Turime
Skirtas nuo 6 mėn. Šviežio maisto maitintuvas apsaugo kūdikį nuo užspringimo. Patogi, neslidi rankenėlė laikymui. Tinka įvairiems produktams: daržovėms, vaisiams, duonai, minkštai mėsai. Dangtelio dėka maitintuvas visuomet išliks higieniškas, puikiai tinka kelionėse ir svečiuose.
5,20 €
7,49 €
-1,19 €
Canpol Babies gertuvė su uždaromu šiaudeliu, 350 ml.
Turime
Canpol Babies neišsipilanti gertuvė su uždaromu silikoniniu šiaudeliu. Lankstus silikoninis šiaudelis su plūdurėliu gale leidžia gerti iš bet kokios padėties. Šiaudelis su vožtuvu, saugantis nuo išsiliejimo. Be BPA. Gertuvės šiaudelis pasislepia po dangteliu. Tinka nuo 9 mėn. Talpa - 350 ml.
6,20 €
7,39 €
Avent gertuvė Straw Cup su šiaudeliu, 200 ml.
Turime
Avent neišsipilanti gertuvė su silikoniniu šiaudeliu, rankinėlėmis ir besisukančiu dangteliu. Šiaudelis su vožtuvu, saugantis nuo išsiliejimo. Be BPA. Tinka nuo 9 mėn. Talpa - 200 ml.
13,90 €
Avent neišsipilanti gertuvė 6m+ (nuo 6 mėn.), 200 ml.
Turime
Avent Easy Sip Spout neišsipilantis gėrimo puodelis su dangteliu. Rankenėlės išlietos išvien su užsukimu. Minkštas silikoninis snapelis švelnus jūsų mažylio dantenoms. Jis lankstus, kad būtų patogu gerti. Snapelis su patentuotu vožtuvu, saugančiu nuo išsiliejimo. Be BPA. Tinka nuo 6 mėn. Talpa - 200 ml.
8,49 €
Tommee Tippee gertuvė +12 mėn. Active Straw, 260 ml.
Turime
Tommee Tippee gertuvė nuo 12 mėn. Talpa - 260 ml. Tommee Tippee neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su šiaudeliu ir  su srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Dvigubos sienelės padeda išlaikyti ilgesnį laiką gėrimą vėsų ir šviežią. Be BPA. Gertuvė dekoruota linksmais piešinėliais.
7,95 €
Tommee Tippee Explora Active Sporty 12m+ gertuvė, 360 ml.
Turime
Tommee Tippee Explora Active Sporty neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su silikoniniu šiaudeliu-snapeliu ir srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Be BPA. Gertuvė dekoruota linksmais piešinėliais. Tinka nuo 12 mėn. Talpa - 360 ml.
6,49 €