Sterilizatoriai, šildytuvai

Kudikių buteliukų šildytuvai yra tėvų išsigelbėjimas, leidžiantis greitai ir saugiai pašildyti kūdikio maistą. Su elektriniais garų sterilizatoriais, buteliukų šildytuvais išlaikysite kūdikio čiulptukus ir buteliukus švariais ir padės pašildyti kūdikio maistelį švelniai ir tolygiai.

Kaip išsirinkti tinkamą kudikių buteliukų šildytuvą?

Buteliukų šildytuvų dydis: Pasirinkite šildytuvą, kurio talpa atitinka jūsų naudojamų buteliukų dydį.

Funkcijų pasirinkimas: Atkreipkite dėmesį į papildomas funkcijas, tokias kaip temperatūros reguliavimas, laikmatis ir automatinė išjungimo funkcija.

Akcija!-30,00 €
Babymoov Milky vandens šildytuvas - dozatorius
Turime
Karšto vandens paruošimo aparatas Babymoov Milky užtikrina lengvą, greitą ir higienišką kūdikių maistelio paruošimo procesą. Per 11 minučių prietaisas pašildo vandenį iki 100 °C, o tada atvėsina jį iki 70 °C. Rezultatas – tobulai sterilus, be nepageidaujamų bakterijų, kūdikio maistelis. Vandens nereikės užvirti prieš kiekvieną maitinimą, nes prietaisas išlaiko norimos temperatūros vandenį iki 6 valandų. Galima naudoti ir karštiems gėrimams ruošti. 60 ml vandens dozavimo mygtukas – galima paspausti kelis kartus, kad įpiltumėte norimą kiekį. Indo talpa 1,1 ltr. Nerūdijančio plieno paviršius ir CLEAN (išsivalymo) funkcija.
49,00 €
79,00 €
-10,00 €
Buteliukų sterilizatorius Reer VapoMax
Turime
Greita ir taupanti energiją dezinfekcija garais vos per 10 minučių. Sterilizatorius tinka visiems populiariausiems kūdikių buteliukams, čiulptukams ir aksesuarams. Sterilizuoja iki 6 buteliukų ir jų priedus per 10 minučių. Garų išleidimo vožtuvas, kuris keičia spalvą, kai įkaista ir įspėja apie įkaitusį paviršių. Automatinis išjungimas. Telpa iki 6 standartinių buteliukų, taip pat telpa ir praplatinti buteliukai. Didelis nuimamas krepšelis smulkiems daiktams, tokiems kaip čiulptukai, žindukai ir kt. Sterilizatorius turi 24 val. sterilumo išlaikymo funkciją. Jei neatidaroma, turinys lieka sterilus iki 24 valandų. Be BPA. Komplekte yra žnyplės. Išmatavimai: Ø 23,5 cm, H: 33,0 cm
39,90 €
49,90 €
Buteliukų ir maisto šildytuvas Baby Mix
Turime
Baby Mix elektrinis buteliukų ir maistelio šildytuvas. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Automatinis išsijungimas bei temperatūros palaikymo funkcija. Tem-ros reguliavimas iki 100 lapisnių. Tinka daugeliui žinomų firmų buteliukų, kurių skersmuo iki 7.5 cm. Komplekte yra antgalis citrusinių vaisių sultims išspausti su indu bei dangtelis.
24,90 €
Nešiojamas buteliukų šildytuvas Lionelo ThermUp GO
Turime
Galima naudoti keliaujant automobilyje, vaikščiojant arba naktį. Šildytuvas su USB jungtimi per kurią galima pajungti kitus elektrinius įrenginius. Šildytuvo kištukas su šviesos indikatoriumi, kuris užsidega kai vyksta šildymo procesas. Tinka daugumai buteliukų. Šildytuvas turi nuimama rankenėlę, kurią galima pritvirtinti prie vežimėlio, piniginės ar kuprinės. Kompaktiškas dydis, tylus veikimas. Komplekte yra USB laidas.
21,90 €
-16,10 €
Chicco kelioninis buteliukų šildytuvas Travel
Turime

Liečiamas valdymo skydelis. Galima naudoti tiek namie, tiek keliaujant automobilyje. Komplekte papildomai yra 12V adapteris (naudojimui automobilyje). Pašildo kūdikių buteliukus ir maistelį per kelias minutes. Šildytuvas pašildo pieną ir kūdikio maistą. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Automatinis išsijungimas. Tinka daugeliui buteliukų ir maisto indelių. Pienas ir kūdikio maistas išlieka šiltas iki 1 val. Komplekte yra krepšelis patogiam pašildyto buteliuko/maistelio išėmimui.
43,90 €
60,00 €
Akcija!-26,00 €
Beaba elektrinis sterilizatorius Express Evolutif 2IN1
Turime
Efektyvus ir greitas Beaba sterilizatorius gali būti naudojamas dvejomis konfigūracijomis. 2 dydžiai leis pasirinkti vieną iš dviejų skirtingų konfigūracijų, kad sureguliuotumėte sterilizatoriaus dydį pagal sterilizuojamų daiktų skaičių ir dydį. Telpa 6 platūs arba 9 ploni kūdikių maitinimo buteliukai ar įvairūs kiti kūdikio priežiūros reikmenys. Sterilizavimas garais be jokios chemijos užtruks tik 6 min., o šio proceso metu bus sunaikinta net 99,9% kenksmingų mikroorganizmų. Tinka visiems populiariausiems kūdikių buteliukams, čiulptukams ir aksesuarams. Automatinis išjungimas. Jokių chemikalų, sterilizavimui naudojami tik garai. Išmatavimai: 282 x 250 x 175 mm. Rinkinyje yra vandens matavimo indas ir buteliukų išėmimo žnyplės. Netvarkinga pakuotė, nėra instrukcijos.
49,00 €
75,00 €
-6,10 €
Garų sterilizatorius Chicco SterilNatural 3 in 1
Turime
Efektyvus ir greitas sterilizatorius Chicco Steril Natural 3in1 gali būti naudojamas trimis skirtingomis konfigūracijomis. 3 dydžiai leis pasirinkti vieną iš trijų skirtingų konfigūracijų, kad sureguliuotumėte sterilizatoriaus dydį pagal sterilizuojamų daiktų skaičių ir dydį: pilnas dydis (telpa iki 6 x 330 ml buteliukų), compact dydis (iki 2 x 330 ml buteliukų, 1 pientraukis arba žindukai) ir trečiasis modulis leidžia sterilizuoti mikrobangų krosnelėje. Sterilizavimas garais truks vos 5 min. (be įšilimo laiko), o turinys, nenuėmus dangčio, išliks sterilus iki 24 val. Tinka visiems populiariausiems kūdikių buteliukams, čiulptukams ir aksesuarams. Automatinis išjungimas. Jokių chemikalų, sterilizavimui naudojami tik garais.
45,90 €
52,00 €
Akcija!-10,00 €
Daugiafunkcinis skaitmeninis šildytuvas 2 buteliukams
Turime
Daugiafunkcis buteliuko šildytuvas 5 viename: pieno pašildymas, atitirpinimas, kūdikių maisto ir mišinuko šildymas, sterilizavimas, šildymas/sterilizavimas vieno arba dviejų buteliukų vienu metu. Sensorinis valdymo skydelis su LCD ekranu. Maisto temperatūros palaikymo funkcija. Automatinis išjungimas išgaravus vandeniui bei apsauga nuo perkaitimo. Atitirpinimo funkcija. Atidėjimo funkcija. Karštas rėžimas - greitam maisto pašildymui ir dezinfekavimui garais. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Tinka daugeliui buteliukų ir maisto indelių. Komplekte yra maisto laikymo indelis ir stovas sterilizavimui.
39,00 €
49,00 €
Akcija!-5,00 €
BebeConfort elektrinis nosies aspiratorius
Turime
Bebe Confort nosytės aspiratorius greitai ištraukia sekretą iš nosytės. Aspiratorius lengvai valomas ir valdomas. Komplekte papildomai yra 3 daugkartiniai, silikoniniai antgaliai, aspiratoriaus laikymo maišelis. Veikia su elementais (yra komplekte). 
19,99 €
24,99 €
Akcija!-16,00 €
Elektrinis nosies aspiratorius Beaba Tomydoo
Turime
Beaba nosytės aspiratorius greitai ištraukia sekretą iš nosytės. Aspiratorius lengvai valomas ir valdomas. Komplekte yra 3 skirtingų dydžių antgaliai (vienas iš jų skirtas nuo 0-3 mėn.) bei aspiratoriaus laikymo maišelis. Veikia su elementais (yra komplekte)
29,00 €
45,00 €
Buteliukų ir maisto šildytuvas BabyMix
Turime
Baby Mix elektrinis buteliukų ir maistelio šildytuvas. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Automatinis išsijungimas bei temperatūros palaikymo funkcija. Tem-ros reguliavimas iki 100 lapisnių. Tinka daugeliui žinomų firmų buteliukų, kurių skersmuo iki 7.5 cm. Komplekte yra antgalis citrusinių vaisių sultims išspausti su indu bei dangtelis.
24,90 €
Akcija!-13,09 €
Canpol Babies skaitmeninis šildytuvas su termostatu
Turime
Sensorinis valdymo skydelis. Maisto temperatūros palaikymo funkcija. Automatinis išjungimas išgaravus vandeniui. Atitirpinimo funkcija. Karštas rėžimas - greitam maisto pašildymui i dezinfekavimui garais. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Tinka daugeliui buteliukų ir maisto indelių. 
41,90 €
54,99 €
-22,10 €
Chicco šildytuvas Home New
Turime
Pašildo kūdikių buteliukus ir maistelį per kelias minutes. Pašildo pieną, atitirpdo pieną, šildo stiklainius su kūdikio maistu. Pienas ir kūdikio maistas išlieka šiltas iki 1 val. Automatinis garsinis išjungimas. Liečiamas valdymo skydelis. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Tinka daugeliui buteliukų ir maisto indelių. Komplekte yra krepšelis patogiam pašildyto buteliuko/maistelio išėmimui.
27,90 €
50,00 €
-9,09 €
Tommee Tippee šildytuvas Easy Warm
Turime
Tommee Tippee elektrinins buteliukų ir maistelio šildytuvas. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Šildytuvas turi temperatūrą kontroliuojanti termostatą. Greita ir paprasta naudoti. Kažkur per 4 minutes pašildo maistą iki kambario temperatūros. Tinka beveik visi buteliukai.
35,90 €
44,99 €
-5,09 €
Maisto šildytuvas - sterilizatorius BabyOno Honey
Turime
Modernaus dizaino liečiamu ekranu elektroninis šildytuvas 2in1 efektyviai pašildo maistą buteliukuose bei paruoštą valgį stiklainiuose iki tikslios temperatūros. Platus temperatūros parinkimo diapazonas. Šildytuvas Honey turi 4 programas: atitirpinimo programa, pieno šildymas (skirtas natūraliam pienui), pieno mišinių/pakaitalų pašildymas, stiklainių su maistu šildymas ir sterilizavimo programa. Baigus programą, šildytuvas automatiškai persijungia į tem-ros palaikymo režimą. Tinka visiems buteliukams.
41,90 €
46,99 €
-22,10 €
Kūdikio buteliukų šildytuvas Chicco
Turime
Pašildo kūdikių buteliukus ir maistelį per kelias minutes. Šildytuvas turi 2 programas: veikia kaip buteliukų ar maistelio šildytuvas. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Tinka daugeliui buteliukų ir maisto indelių. 
26,90 €
49,00 €
-3,00 €
BabyOno šildytuvas-sterilizatorius Natural Nursing
Turime
Galima naudoti kaip šildytuvą ir kaip sterilizatorių. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Tinka daugeliui buteliukų: Avent, Tommee Tippee, NUK ir kt. buteliukams. Temperatūros reguliavimas diapazone 25-100 laipsnių. Papildomas dugnas smulkmenų sterilizavimui, 180 ml. talpos indelis, žnyplytės.
19,90 €
22,90 €
-13,01 €
Daugiafunkcinis buteliukų šildytuvas-sterilizatorius
Turime
Tinka visiems žinomiems buteliukams, tokiems kaip Avent, Tommee Tippee ir kt. Šildytuvas turi temperatūrą kontroliuojanti termostatą.  Galima šildyti plastikinius ir stiklinius buteliukus su pienu, stiklinius, plastikinius maistelio indelius. Sterilizuoja buteliukus ir jų priedus. Komplekte yra indelis maisteliui šildyti, vandens talpos matuoklė, kugis citrucinių vaisių sultims išspausti.
26,99 €
40,00 €
-10,09 €
Maisto šildytuvas - sterilizatorius BabyOno
Turime
Elektroninis šildytuvas 2in1 efektyviai pašildo maistą buteliukuose bei paruoštą valgį stiklainiuose. Šildytuvu galima garuose pašildyti tirštą maistą, specialiai tam skirtame indelyje, kuris pridedamas prietaiso komplekte. Šildytuve yra žindukų ir smulkių buteliukų dalių sterilizavimo garais funkcija bei temperatūros palaikymo funkcija su tiksliu temperatūros nustatymu. Tinka visiems buteliukams.
36,90 €
46,99 €
Akcija!-40,00 €Išparduota
Avent garintuvas - trintuvas SCF883/01
Išparduota
Phillips AVENT garintuvas trintuvas 4in1: maisto gaminimas garuose, maisto smulkinimas, atšildymas ir pašildymas.Maisto gaminimas garuose ir smulkinimas viename inde: paruoškite produktus garuose, nukelkite indą ir jį apvertę užfiksuokite, o tada smulkinkite, kol gausite norimos konsistencijos masę.
119,00 €
159,00 €
-7,10 €Išparduota
Maisto šildytuvas Beurer BY 52
Išparduota
Beurer elektrinis buteliukų ir maistelio šildytuvas du viename: pašildo ir išlaiko kūdikių maistą šiltą . Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Automatinis išsijungimas bei temperatūros palaikymo funkcija. Skaitmeninis ekranas. Keliamasis indelis lengvesniam buteliuko išėmimui. Tinka visiems įprastiems kūdikių buteliukams ir stiklainiams. Pagal pasirinką temperatūrą, galėsite greitai pašildyti ir išlaikyti šiltą kūdikių maistelį ir gėrimus.
21,90 €
29,00 €
Išparduota
Šildytuvas-sterilizatorius Lionelo ThermUp
Išparduota
Tinka visiems žinomiems buteliukams, tokiems kaip Avent, Tommee Tippee ir kt. Šildytuvas turi temperatūrą kontroliuojanti termostatą. Galima šildyti plastikinius ir stiklinius buteliukus su pienu, stiklinius, plastikinius maistelio indelius. Sterilizuoja buteliukus ir jų priedus. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Pašildo pieną/maistą per 3-5 minutes. Temperatūros palaikymas per 24 val. 5 veikimo rėžimai. Liečiamas ekranas.
Akcija!-2,00 €Išparduota
Lionelo nešiojamas buteliukų šildytuvas ThermUp GO
Išparduota
Galima naudoti keliaujant automobilyje, vaikščiojant arba naktį. Šildytuvas su USB jungtimi per kurią galima pajungti kitus elektrinius įrenginius. Šildytuvo kištukas su šviesos indikatoriumi, kuris užsidega kai vyksta šildymo procesas. Tinka daugumai buteliukų. Šildytuvas turi nuimama rankenėlę, kurią galima pritvirtinti prie vežimėlio, piniginės ar kuprinės. Kompaktiškas dydis, tylus veikimas. Komplekte yra USB laidas.
19,90 €
21,90 €
-5,09 €Išparduota
Maisto šildytuvas - sterilizatorius BabyOno Honey Grey
Išparduota
Modernaus dizaino liečiamu ekranu elektroninis šildytuvas 2in1 efektyviai pašildo maistą buteliukuose bei paruoštą valgį stiklainiuose iki tikslios temperatūros. Platus temperatūros parinkimo diapazonas. Šildytuvas Honey turi 4 programas: atitirpinimo programa, pieno šildymas (skirtas natūraliam pienui), pieno mišinių/pakaitalų pašildymas, stiklainių su maistu šildymas ir sterilizavimo programa. Baigus programą, šildytuvas automatiškai persijungia į tem-ros palaikymo režimą. Tinka visiems buteliukams.
39,90 €
44,99 €