Žaislai

Kategorijoje „Žaislai“ tikrai išrinksite savo mažyliams lavinamųjų, medinių, vonios ir maudynių žaislų. Taip pat rasite pasakišką vaikystę žadančių lėlių ir jų vežimėlių.

Akcija!-4,00 €
Medinis lavinamasis kubas Owl
Turime
Ergoterapinis medinis kubas su 5 skirtingomis veiklomis sienelėmis: veidukų derinimas su skirtingomis emocijomis, sukamieji sraigtai, lavinamieji takeliai, medis-labirintas, laikrodis su sukamomis rodyklėmis. Ergoterapinis žaislas kubo viršuje nusiima ir viduje galima laikyti žasilus. Kubo išmatavimai: 15.5x15.5x30 cm. 
11,90 €
15,90 €
Akcija!-26,00 €
Elektirnė gitara su mikrofonu ir stiprintuvu
Turime
Elektrinė gitara su mikrofonu ir stiprintuvu. Gitara su 6 stygomis ir skirtingomis melodijomis. Tempo reguliavimas. Improvizacijai skirtos 6 demo melodijos. Stiprintuvas turi 3 pajungimus: gitarai, mikrofonui ir MP3 grotuvui. Pajungus MP3 galima dainuoti kartu su mėgstamu atlikėju. Mikrofono stovo aukštis reguliuojasi. Garsumo reguliavimas. Į komplektą įeiną mikrofonas su stovu, gitara su dirželiu, stiprintuvas, MP3 laidas. 
27,90 €
53,90 €
Vonios žaislas Ančiukas
Turime

Spalvingas ančiuko formos vonios žaislas, kuris plaukia pats. Pakanka prisukti gyvūną, kad jis pradėtų judinti kojas ir plaukti. Puikiai tinka žaisti vonioje, baseine ar vandens dubenyje. Išmatavimai: 13x11 cm. 
2,90 €
-2,00 €
Vaikiškas vairas su garsais
Turime
Smagus žaislas leidžiantis vaikui vairuoti kartu su Jumis automobilyje. Besisukantis vairas, perjungimo svirtis su 3 bėgiais, kurios perjungiant pasigirsta garsas, besisukantys rutulys su judančiais karoliukais viduje. Mygtukai virš vairo įjungia muzikėles ir garso signalus. Pasukus raktą, išgirsite, kaip automobilis užvedamas, o šviesa pasikeis kartu su garsu. Vairo išmatavimai: 24x10x14 cm.
13,90 €
15,90 €
-1,00 €
Barškančios riešinės-apyrankės ir kojinės
Turime
Ryškių spalvų barškančios kojinės ir apyrankės su linksmais gyvūnėliais. Tinka nuo gimimo iki 6 mėn. Lavina judesių koordinaciją, stiprina raumenis, skatina vaiko vaizduotę. Padeda vaikučiui greičiau atrasti rankytes ir kojytes, pažinti garsus, kartoti judesius, kurie sukuria barškėjimą ar čežėjimą, labiau prikausto dėmesį ir sukelia susidomėjimą. Be pėdelių, todėl yra universalaus dydžio. 
11,90 €
12,90 €
Akcija!-18,10 €
Lavinamasis staliukas su kamuoliuku čiuožykla
Turime
Veiklos stalas su daugybe netikėtumų kūdikiui: nuimamas tukano formos pianinas su garsais, judamieji ir sukamieji elementai, kamuoliukų čiuožykla ir kt. Įdėjus kamuoliuką į čiuožyklą – kamuoliukas išsiridena pro stalo koją. Prie stalo šono tvirtinasi lankas kamuoliukams mėtyti. Komplekte yra 6 kamuoliukai.
39,90 €
58,00 €
Didelė žaislų dėžė - lentyna Paw Patrol su 9 stalčiais
Turime
Išmatavimai: 92x69x30 cm. Žaisminga lentyna - žaislų dėžė su 9 skirtingo dydžio medžiaginėmis dėžutėmis. Padeda išlaikyti tvarką vaiko kambaryje. Puikiai tinka laikyti žaislus, knygeles ir kt. Pagaminta iš dažyto MDF. Komoda puošta licenzijuotais Disney Paw Patrol herojų atvaizdais.
64,90 €
Medinė dėlionė - galvosūkis Sustatyk gyvūnus
Turime
Įdomus galvosūkis su miško gyvūnais. Mediniai dėlionės elementai - gyvūnai buvo suprojektuoti taip, kad juos būtų galima išdėstyti ir derinti tarpusavyje tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, sukuriant naujas figūras ir piramides. Rinkinį sudaro: viso 12 medinių figūrėlių ( po 3 vnt.:  lokys, lapė, meškėnas ir zuikis), kortelės su pavyzdžiais kuriuos reikia sustatyti, krepšys figūrėlėms, kad būtų galima lengvai laikyti ir transportuoti.
12,90 €
-2,00 €
Meistro įrankių rinkinys medinėjė dėžutėje
Turime
Rinkinys susideda iš medinių įrankių ir aksesuarų užrakinamoje dėžutėje su patogi rankena nešimui. Medinio korpuso viduje yra daugybė skyrių, kuriuose mažylis gali išdėstyti aksesuarus. Dėžutės viduje taip pat yra priedų, tokių kaip medinės lentos su skylėmis, veržlės ir varžtais. Vaikas galės pats sukurti paprastas konstrukcijas. Komplekte yra plaktukas, pjūklas, raktas, atsuktuvas, replės ir kt.
16,90 €
18,90 €
Vaikiškas ksilofonas su plaktuku
Turime
Ryškių spalvų, linksmas, muzikinis, mokomasis žaislas vaikams. Žaislas susideda iš 3 skirtingų spalvų kamuoliukų, plaktuko ir pianino. Įmušus su plaktuku kamuoliuką į jam skirta duobutę, suskambės garsas ir kamuoliukas išrėdės iš duobutės prie pianinos klavišų. 
15,90 €
-24,10 €
Medinė žaislų dėžė - suoliukas White
Turime
Išmatavimai: 60x36x51.5 cm. Talpi žaislų dėžė - suoliukas pagaminta iš aukštos kokybės MDF medienos medžiagos. Užsadaromas dangtis su vyriais. Padeda išlaikyti tvarką vaiko kambaryje. Puikiai tinka laikyti žaislus, knygeles ir kt. Skirta vaikams nuo 36 mėn.
54,90 €
79,00 €
-40,00 €
Žaislų dėžė - komoda su 9 stalčiais Colour XL
Turime
Išmatavimai: 82.5x60x26.5 cm. Lentyna - žaislų dėžė su 9 skirtingo dydžio medžiaginėmis dėžutėmis. Padeda išlaikyti tvarką vaiko kambaryje. Puikiai tinka laikyti žaislus, knygeles ir kt. Pagaminta iš dažyto MDF. Medinis rėmas su medžiaginėmis daiktadėžėmis. Skirta vaikams nuo 36 mėn.
39,90 €
79,90 €
Akcija!-13,00 €
Virtuvėlė Kitchen House su garso efektais
Turime
Virtuvėlė su garsais ir švieselėmis: degikliai skleidžia kepimo garsus bei šviečia, kranas su bėgančio vandenuko garsu. Orkaitės ir indaplovės durelės atsidaro. Komplekte yra net 37 priedai: indai, keptuvė, puodas, maistas, įrankiai ir t.t. Iišmatavimai: 69.5x44x28 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.
29,90 €
42,90 €
Dėlionė - kilimėlis Skaičiai
Turime
Spalvingas kilimėlis - dėlionė, susideda iš 10 dalių. Kiekvieno kvadrato viduje yra išimami skaičiai nuo 0 iki 9. Kilimėlio storis net 0.8 cm. Šis kilimėlis gali būti naudojamas namuose, patiesus ant grindų, kad besimokantis vartytis ar sėdėti mažylis nesušaltų ant šaltų grindų. O didesniam vaikui, tai puiki galimybė mokytis skaičių. Skirtas vaikams 3 metų.
6,90 €
Žaislų lankas Play Arch Sea
Turime
Spalvingas žaislų lankas gali būti kabinamas ant vėžimėlio, automobilinės kėdutės, lovytės ir kt. Lengva pritvirtinti bei reguliuoti pasvirimo kampą. Ant lanko yra 6 žaisliukai: krabas su veidrodėliu ir čežančiais elementais, ryklys viduryje su besisukančiu, barškančiu kamuoliuku. Patraukus pingviną aktyvuojasi oro sraigtas ir ima suktis. Cypsiantis aštunkuojis, kabantis kramtukai ir kt. Universalūs tvirtinimo laikikliai. Susilanksto transportavimui. Tinka nuo gimimo.
13,90 €
-4,10 €
Vaikščiojanti ir dainuojanti lėlė Belinda 42 cm.
Turime
Interaktyvi vaikščiojanti lėlė Belinda yra 42 cm. aukščio. Lėlė įjungiama nugarėlėje esančiu įjungimo/išjungimo jungikliu. Vaikščiodama kalba ir dainuoja dainas. Ilgi gražūs šviesūs plaukai puikiai tinka šukuoti ir formuoti. Bateliai nuimami. Kai padedame lėlę ant nugaros, ji automatiškai užsimerkia. Kalba - anglų. 
35,90 €
40,00 €
-25,00 €
Žaislų dėžė - komoda su 9 stalčiais Colour
Turime
Išmatavimai: 62.5x60x26.5 cm. Lentyna - žaislų dėžė su 9 vienodo dydžio medžiaginėmis dėžutėmis. Padeda išlaikyti tvarką vaiko kambaryje. Puikiai tinka laikyti žaislus, knygeles ir kt. Pagaminta iš dažyto MDF. Medinis rėmas su medžiaginėmis daiktadėžėmis. Skirta vaikams nuo 36 mėn.
44,90 €
69,90 €
Medinis tamburinas Pingvinas
Turime
Spalvotas tamburinas puikiai pritaikytas mažoms rankytėms, tad vaikutis galės jį laisvai imti, čiupti ir žaisti. Gražios spalvos, smagūs garsai. Pajudink žaisliuką į šonus ir šis šauniai skambės. Tamburinas su trim varpeliais ant medinio rėmo. Linksmas triušiuko piešinukas skatina žaisti. Išmatavimai: 13x4.5 cm. Skirtas nuo 3 mėn.
6,90 €
Medinis tamburinas Banginis
Turime
Spalvotas tamburinas puikiai pritaikytas mažoms rankytėms, tad vaikutis galės jį laisvai imti, čiupti ir žaisti. Gražios spalvos, smagūs garsai. Pajudink žaisliuką į šonus ir šis šauniai skambės. Tamburinas su trim varpeliais ant medinio rėmo. Linksmas triušiuko piešinukas skatina žaisti. Išmatavimai: 13x4.5 cm. Skirtas nuo 3 mėn.
6,90 €
Akcija!-29,10 €
Žaislų dėžė - lentyna su 6 stalčiais Grey_Blue
Turime
Išmatavimai: 65x63x30 cm. Žaisminga lentyna - žaislų dėžė su 6 skirtingo dydžio medžiaginėmis dėžutėmis. Padeda išlaikyti tvarką vaiko kambaryje. Puikiai tinka laikyti žaislus, knygeles ir kt. Pagaminta iš dažyto MDF. Komplekte yra daugkartinio naudojimo lipdukai, kurie leidžia vaikui lavinti vaizduotę ir savarankiškai papuošti lentynos šonus.
44,90 €
74,00 €
Medinis tamburinas Triušiukas
Turime
Spalvotas tamburinas puikiai pritaikytas mažoms rankytėms, tad vaikutis galės jį laisvai imti, čiupti ir žaisti. Gražios spalvos, smagūs garsai. Pajudink žaisliuką į šonus ir šis šauniai skambės. Tamburinas su trim varpeliais ant medinio rėmo. Linksmas triušiuko piešinukas skatina žaisti. Išmatavimai: 13x4.5 cm. Skirtas nuo 3 mėn. Parduodamas tik žaislas esantis foto Nr. 1.
6,90 €
Akcija!-17,09 €
Mega Bloks konstruktorius ABC muzikinis traukinukas
Turime
Iš kaladėlių lengvai sukonstruosite muzikinį traukinį, kuris groja tikrus traukinio garsus ir muzikeles. Kaladėlėse yra visos raidės nuo A iki Z, kad išmoktumėte abėcėlę. Kaladėlės yra suderinamos su visais MEGA BLOKS konstravimo žaislais, kad būtų be galo smagu žaisti. Šis mokomasis žaislas padeda lavinti smulkiąją motoriką, kūrybiškumą ir vaizduotę. Rinkinyje yra 50 detalių. Tinka vaikams nuo 12 mėnesių.
23,90 €
40,99 €
Vonios žaislas Skaičiai ir Raidės
Turime
Skaičiai ir raidės skirti mokymams vonioje. Komplekte yra skirtingų spalvų 26 raidės ir skaičiai nuo 0 iki 9. Skaičiai ir raidės plūduriuoja vandenyje ir kai sušlampa, jas galima klijuoti prie vonios sienų. Aukštis raidės ir skaičiaus apie 7.5 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.
4,90 €
Medinis namelis - formelių rūšiuoklė
Turime
Natūralaus medžio namelis - formelių rūšiuoklė. Spalvingos formelės mokins vaiką formų, spalvų ir skaičių atpažinimo. Vaikutis turi pagal formeles teisingai sudėti figurėles į namuko vidų. Stogelis pasikelia ir galima išimti figūrėles. Patogi nešimo rankena. Komplekte 6 formelės, skaičiai nuo 0 iki 9 ir matematiniai ženklai 3 vnt. Žaislo išmatavimai 18x14.5x16 cm.
12,90 €