Žaislai

Kategorijoje „Žaislai“ tikrai išrinksite savo mažyliams lavinamųjų, medinių, vonios ir maudynių žaislų. Taip pat rasite pasakišką vaikystę žadančių lėlių ir jų vežimėlių.

Akcija!-4,00 €
NERF šoviniai ULTRA, 10 vnt.
Turime
10 vnt. Nerf Ultra šovinių rinkinis skirtas žaisliniams šautuvams Nerf Ultra. Tai toliausiai skrendantys Nerf šoviniai – galite juos iššauti net iki 36 metrų. Šio tipo šoviniai pasižymi inovatyviais antgaliais, Aerofin technologija, bei yra pagaminti iš aukščiausios kokybės Nerf Ultra putų. Nerf Ultra šoviniai tinka tik Nerf Ultra šautuvams. Skirti vaikams nuo 8 metų.
3,90 €
7,90 €
Akcija!-4,00 €
Medinis lavinamasis kubas Owl
Turime
Ergoterapinis medinis kubas su 5 skirtingomis veiklomis sienelėmis: veidukų derinimas su skirtingomis emocijomis, sukamieji sraigtai, lavinamieji takeliai, medis-labirintas, laikrodis su sukamomis rodyklėmis. Ergoterapinis žaislas kubo viršuje nusiima ir viduje galima laikyti žasilus. Kubo išmatavimai: 15.5x15.5x30 cm. 
11,90 €
15,90 €
Akcija!-26,00 €
Elektirnė gitara su mikrofonu ir stiprintuvu
Turime
Elektrinė gitara su mikrofonu ir stiprintuvu. Gitara su 6 stygomis ir skirtingomis melodijomis. Tempo reguliavimas. Improvizacijai skirtos 6 demo melodijos. Stiprintuvas turi 3 pajungimus: gitarai, mikrofonui ir MP3 grotuvui. Pajungus MP3 galima dainuoti kartu su mėgstamu atlikėju. Mikrofono stovo aukštis reguliuojasi. Garsumo reguliavimas. Į komplektą įeiną mikrofonas su stovu, gitara su dirželiu, stiprintuvas, MP3 laidas. 
27,90 €
53,90 €
Vonios žaislas Ančiukas
Turime

Spalvingas ančiuko formos vonios žaislas, kuris plaukia pats. Pakanka prisukti gyvūną, kad jis pradėtų judinti kojas ir plaukti. Puikiai tinka žaisti vonioje, baseine ar vandens dubenyje. Išmatavimai: 13x11 cm. 
2,90 €
-2,00 €
Vaikiškas vairas su garsais
Turime
Smagus žaislas leidžiantis vaikui vairuoti kartu su Jumis automobilyje. Besisukantis vairas, perjungimo svirtis su 3 bėgiais, kurios perjungiant pasigirsta garsas, besisukantys rutulys su judančiais karoliukais viduje. Mygtukai virš vairo įjungia muzikėles ir garso signalus. Pasukus raktą, išgirsite, kaip automobilis užvedamas, o šviesa pasikeis kartu su garsu. Vairo išmatavimai: 24x10x14 cm.
13,90 €
15,90 €
Medinė dėlionė - galvosūkis Sustatyk gyvūnus
Turime
Įdomus galvosūkis su miško gyvūnais. Mediniai dėlionės elementai - gyvūnai buvo suprojektuoti taip, kad juos būtų galima išdėstyti ir derinti tarpusavyje tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, sukuriant naujas figūras ir piramides. Rinkinį sudaro: viso 12 medinių figūrėlių ( po 3 vnt.:  lokys, lapė, meškėnas ir zuikis), kortelės su pavyzdžiais kuriuos reikia sustatyti, krepšys figūrėlėms, kad būtų galima lengvai laikyti ir transportuoti.
12,90 €
-2,00 €
Meistro įrankių rinkinys medinėjė dėžutėje
Turime
Rinkinys susideda iš medinių įrankių ir aksesuarų užrakinamoje dėžutėje su patogi rankena nešimui. Medinio korpuso viduje yra daugybė skyrių, kuriuose mažylis gali išdėstyti aksesuarus. Dėžutės viduje taip pat yra priedų, tokių kaip medinės lentos su skylėmis, veržlės ir varžtais. Vaikas galės pats sukurti paprastas konstrukcijas. Komplekte yra plaktukas, pjūklas, raktas, atsuktuvas, replės ir kt.
16,90 €
18,90 €
Vaikiškas ksilofonas su plaktuku
Turime
Ryškių spalvų, linksmas, muzikinis, mokomasis žaislas vaikams. Žaislas susideda iš 3 skirtingų spalvų kamuoliukų, plaktuko ir pianino. Įmušus su plaktuku kamuoliuką į jam skirta duobutę, suskambės garsas ir kamuoliukas išrėdės iš duobutės prie pianinos klavišų. 
15,90 €
-1,00 €
Barškančios riešinės-apyrankės ir kojinės
Turime
Ryškių spalvų barškančios kojinės ir apyrankės su linksmais gyvūnėliais. Tinka nuo gimimo iki 6 mėn. Lavina judesių koordinaciją, stiprina raumenis, skatina vaiko vaizduotę. Padeda vaikučiui greičiau atrasti rankytes ir kojytes, pažinti garsus, kartoti judesius, kurie sukuria barškėjimą ar čežėjimą, labiau prikausto dėmesį ir sukelia susidomėjimą. Be pėdelių, todėl yra universalaus dydžio. 
11,90 €
12,90 €
-24,10 €
Medinė žaislų dėžė - suoliukas White
Turime
Išmatavimai: 60x36x51.5 cm. Talpi žaislų dėžė - suoliukas pagaminta iš aukštos kokybės MDF medienos medžiagos. Užsadaromas dangtis su vyriais. Padeda išlaikyti tvarką vaiko kambaryje. Puikiai tinka laikyti žaislus, knygeles ir kt. Skirta vaikams nuo 36 mėn.
54,90 €
79,00 €
Dėlionė - kilimėlis Skaičiai
Turime
Spalvingas kilimėlis - dėlionė, susideda iš 10 dalių. Kiekvieno kvadrato viduje yra išimami skaičiai nuo 0 iki 9. Kilimėlio storis net 0.8 cm. Šis kilimėlis gali būti naudojamas namuose, patiesus ant grindų, kad besimokantis vartytis ar sėdėti mažylis nesušaltų ant šaltų grindų. O didesniam vaikui, tai puiki galimybė mokytis skaičių. Skirtas vaikams 3 metų.
6,90 €
-4,10 €
Vaikščiojanti ir dainuojanti lėlė Belinda 42 cm.
Turime
Interaktyvi vaikščiojanti lėlė Belinda yra 42 cm. aukščio. Lėlė įjungiama nugarėlėje esančiu įjungimo/išjungimo jungikliu. Vaikščiodama kalba ir dainuoja dainas. Ilgi gražūs šviesūs plaukai puikiai tinka šukuoti ir formuoti. Bateliai nuimami. Kai padedame lėlę ant nugaros, ji automatiškai užsimerkia. Kalba - anglų. 
35,90 €
40,00 €
-25,00 €
Žaislų dėžė - komoda su 9 stalčiais Colour
Turime
Išmatavimai: 62.5x60x26.5 cm. Lentyna - žaislų dėžė su 9 vienodo dydžio medžiaginėmis dėžutėmis. Padeda išlaikyti tvarką vaiko kambaryje. Puikiai tinka laikyti žaislus, knygeles ir kt. Pagaminta iš dažyto MDF. Medinis rėmas su medžiaginėmis daiktadėžėmis. Skirta vaikams nuo 36 mėn.
44,90 €
69,90 €
Medinis tamburinas Pingvinas
Turime
Spalvotas tamburinas puikiai pritaikytas mažoms rankytėms, tad vaikutis galės jį laisvai imti, čiupti ir žaisti. Gražios spalvos, smagūs garsai. Pajudink žaisliuką į šonus ir šis šauniai skambės. Tamburinas su trim varpeliais ant medinio rėmo. Linksmas triušiuko piešinukas skatina žaisti. Išmatavimai: 13x4.5 cm. Skirtas nuo 3 mėn.
6,90 €
Medinis tamburinas Banginis
Turime
Spalvotas tamburinas puikiai pritaikytas mažoms rankytėms, tad vaikutis galės jį laisvai imti, čiupti ir žaisti. Gražios spalvos, smagūs garsai. Pajudink žaisliuką į šonus ir šis šauniai skambės. Tamburinas su trim varpeliais ant medinio rėmo. Linksmas triušiuko piešinukas skatina žaisti. Išmatavimai: 13x4.5 cm. Skirtas nuo 3 mėn.
6,90 €
Akcija!-25,10 €
Žaislų dėžė - lentyna su 6 stalčiais Grey_Blue
Turime
Išmatavimai: 65x63x30 cm. Žaisminga lentyna - žaislų dėžė su 6 skirtingo dydžio medžiaginėmis dėžutėmis. Padeda išlaikyti tvarką vaiko kambaryje. Puikiai tinka laikyti žaislus, knygeles ir kt. Pagaminta iš dažyto MDF. Komplekte yra daugkartinio naudojimo lipdukai, kurie leidžia vaikui lavinti vaizduotę ir savarankiškai papuošti lentynos šonus.
48,90 €
74,00 €
Didelė žaislų dėžė - lentyna Paw Patrol su 9 stalčiais
Turime
Išmatavimai: 92x69x30 cm. Žaisminga lentyna - žaislų dėžė su 9 skirtingo dydžio medžiaginėmis dėžutėmis. Padeda išlaikyti tvarką vaiko kambaryje. Puikiai tinka laikyti žaislus, knygeles ir kt. Pagaminta iš dažyto MDF. Komoda puošta licenzijuotais Disney Paw Patrol herojų atvaizdais.
64,90 €
Akcija!-25,10 €
Žaislų dėžė - lentyna Cosmo
Turime
Išmatavimai: 67x64x30 cm. Žaisminga lentyna - žaislų dėžė su 6 skirtingo dydžio medžiaginėmis dėžutėmis. Padeda išlaikyti tvarką vaiko kambaryje. Puikiai tinka laikyti žaislus, knygeles ir kt. Pagaminta iš dažyto MDF. Komplekte yra daugkartinio naudojimo lipdukai, kurie leidžia vaikui lavinti vaizduotę ir savarankiškai papuošti lentynos šonus.
49,90 €
75,00 €
Medinis tamburinas Triušiukas
Turime
Spalvotas tamburinas puikiai pritaikytas mažoms rankytėms, tad vaikutis galės jį laisvai imti, čiupti ir žaisti. Gražios spalvos, smagūs garsai. Pajudink žaisliuką į šonus ir šis šauniai skambės. Tamburinas su trim varpeliais ant medinio rėmo. Linksmas triušiuko piešinukas skatina žaisti. Išmatavimai: 13x4.5 cm. Skirtas nuo 3 mėn. Parduodamas tik žaislas esantis foto Nr. 1.
6,90 €
Akcija!-12,00 €
NERF Utra Five šautuvas
Turime
Kompaktiškas ir galingas Ultra serijos šautuvas, kuriuo galima šaudyti maksimaliu taiklumu net 25 metrų atstumu. Išskirtinių NERF kulkų dėka, šaudant galima pasiekti net iki 25 m nutolusį taikinį. Į apkabą telpa 4 Ultra serijos šoviniai. Patogi ir lengva konstrukcija. Efektyvus šaudymo nuotolis. Komplekte 4 vnt. Nerf Ultra šovinių.
17,90 €
29,90 €
Akcija!-13,00 €
Žaislinis šautuvas Nerf Elite 2.0 Tactical Pack
Turime
Nerf Elite 2.0 taktinis paketas, kurį sudaro 3 šautuvai-blasteriai ir 20 Nerf Elite putplasčio šovinių. Rinkinyje yra 3 šautuvai: Operator DB-2 didelis blasteris, Trio TD-3 blasteris ir Ace SD-1 kompaktiškas pistoletas. Operator DB-2 didelis blasteris iššauna 2 šovinius vienu metu, turi taikiklį bei atramą taikiniui užfiksuoti ir stabilizuoti. Norėdami iššauti iki trijų šoviniu vienu metu, naudokite Trio TD-3 šautuvą su trimis vamzdžiais ir taktiniu bėgeliu. Kišeninis pistoletas Ace SD-1 puikiai tinka greitam slaptam žaidimui – jis iššauna vieną šūvį, bet turi vietos papildomam šoviniui ant vamzdžio. Komplekte 20 šovinių Nerf Elite 2.0 Skirtas vaikams nuo 8 metų.
26,90 €
39,90 €
-7,00 €
NERF šautuvas Mega Bulldog
Turime
NERF Accustrike Mega Bulldog šautuvas - blasteris su 6 šoviniais. 2 modeliai viename, kurie persimodifikuoja greitai ir paprastai vienu judesiu. Pakeliamas taikiklis. Į apkabą telpa 3 šoviniai. Ilgis šautuvo apie 42 cm. Komplekte 6 Mega Accustrike šoviniai. Skirtas vaikams nuo 8 metų.
22,90 €
29,90 €
Akcija!-25,00 €
Playskool kamuoliukų fontanas su garsais
Turime
Playskool interaktyvus žaidimas su kamuoliukais kūdikiams Chase 'n Go Ball Popperl. Smagus žaidimas vaikams, kai jie gali stebėti ir gaudyti spalvotus kamuoliukus, kurie vienas po kito šokinėja iš drambliuko straublio. Vėjo jėga veikiami kamuoliukai iššauna iš straubliuko ir nurieda žemyn. Groja 6 smagias melodijas. 2 žaidimo režimai: kamuoliukai tvarkingai šokinėja ir rieda žemyn, arba šokinėdami krenta aplink žaislą. Rinkinyje 4 spalvoti kamuoliukai. Reikalingos 4 x D baterijos (rinkinyje nėra). Skirtas vaikams nuo 9 mėn.
29,90 €
54,90 €
Akcija!-17,09 €
Mega Bloks konstruktorius ABC muzikinis traukinukas
Turime
Iš kaladėlių lengvai sukonstruosite muzikinį traukinį, kuris groja tikrus traukinio garsus ir muzikeles. Kaladėlėse yra visos raidės nuo A iki Z, kad išmoktumėte abėcėlę. Kaladėlės yra suderinamos su visais MEGA BLOKS konstravimo žaislais, kad būtų be galo smagu žaisti. Šis mokomasis žaislas padeda lavinti smulkiąją motoriką, kūrybiškumą ir vaizduotę. Rinkinyje yra 50 detalių. Tinka vaikams nuo 12 mėnesių.
23,90 €
40,99 €