Gamintojas vaikams MAM

MAM gamina žindukus, buteliukus, dantų šepetukus ir kitas burnos higienos priemones kūdikiams iki 3 metų. MAM nuo 1976 metų dirba kartu su dizaineriais, technologais ir medicinos partneriais tam, kad užtikrintų pažangiausius dantų priežiūros ir žindymo sprendimus.
-3,10 €Išparduota
MAM Easy Start Anti-Colic 160 ml. buteliukai, 2 vnt.
Išparduota
MAM Easy Start Anti-Colic dieglų nesukeliantis maitinimo buteliukas su minkštu silikoniniu žinduku ir Anti-Colic dugno vožtuvu, kuris padeda išvengti pilvo dieglių. Savaiminio sterilizavimo funkcija. Buteliukas tinka su visais MAM žindukais ir pientraukiais. Buteliukas su gradavimo skale. Be BPA. Buteliuko talpa - 160 ml. Komplekte 2 vnt. buteliukų su lėtos tėkmės žinduku Nr. 1 skirtu naudoti nuo 0+. 
11,90 €
15,00 €
-6,10 €Išparduota
MAM Easy Start Anti-Colic 160 ml. buteliukai, 3 vnt.
Išparduota
MAM Easy Start Anti-Colic dieglų nesukeliantis maitinimo buteliukas su minkštu silikoniniu žinduku ir Anti-Colic dugno vožtuvu, kuris padeda išvengti pilvo dieglių. Savaiminio sterilizavimo funkcija. Buteliukas tinka su visais MAM žindukais ir pientraukiais. Buteliukas su gradavimo skale. Be BPA. Buteliuko talpa - 160 ml. Komplekte 3 vnt. buteliukų su lėtos tėkmės žinduku Nr. 1 skirtu naudoti nuo 0+. Netvarkinga pakuotė.
16,90 €
23,00 €