Gamintojas vaikams Tommee Tippee

Tommee Tippee – D. Britanijos prekinis ženklas, gerai žinomas visame pasaulyje ir Europoje dėl įmonės gaminamų kūdikių priežiūros priemonių. Įmonė parduoda maitinimo reikmenis naujagimių mamytėms, čiulptukus ir burnos higienos prekes, įvairias vaiko sveikatos stebėjimo sistemas.

Tommee Tippee sauskelnių kasetė konteineriui Simplee Sangenic (1 vnt.)
Turime
Kasetės tinka Tommee Tippee Sangenic SIMPLEE sauskelnių konteinerių modeliams. Dabar kasetės yra dar ekologiškesnės, nes pagamintos iš 98% perdirbto ir visiškai perdirbamo plastiko.  Daugiasluoksnė plėvelė sunaikina 99% mikrobų ir sulaiko kvapus. Į 1 kasetę telpa iki 180 sauskelnių (1 dydžio).
4,90 €
-2,00 €
Tommee Tippee 260 ml. buteliukas Close to Nature (1 vnt.)
Turime
Tommee Tippee Close to Nature 260 ml. buteliukas su žinduku Nr. 1 skirtu nuo 0+ mėn. Žindukas su vožtuvėliu, kuris padeda išvengti pilvo dieglių. Silikoninis lėtos srauto žindukas skirtas nuo gimimo. Buteliukas su gradacija (nuo 60 ml iki 260 cm. su intervalu kas 30 ml t.y. 60, 90,120 ir t.t.).Gera oro ventiliacija, patogus žinduko sukandimas, natūralus minkštumas, elastingumas primena mamos krūtis, kad kaip niekad anksčiau lengvai būtų pakeičiamas žindymas krūtimi, žindymu iš buteliuko. Komplekte - 1 vnt.
5,90 €
7,90 €
Tommee Tippee Easy Drink Straw 6m+ gertuvė, 230 ml.
Turime
Tommee Tippee Easy Drink Straw neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su šiaudeliu ir srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Gertuvės dangtelis izoliuoja snapelį nuo aplinkos. Be BPA. Gertuvė dekoruota piešinėliais. Tinka nuo 6 mėn. Talpa - 230 ml.
6,35 €
Tommee Tippee gertuvė Active Sipper 12m+, 300 ml.
Turime
Tommee Tippee Active Sipper gertuvė nuo 12 mėn. Talpa - 300 ml. Neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su snapeliu ir su srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Dvigubos sienelės padeda išlaikyti ilgesnį laiką gėrimą vėsų ir šviežią. Be BPA. 
6,50 €
-0,60 €
Tommee Tippee Straw 7m+ gertuvė, 230 ml.
Turime
Tommee Tippee Training Straw neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su išimamu silikoniniu šiaudeliu ir srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Negeriant silikoninį šiaudelio formos snapelį lengvai įspausite į vidų, todėl jis visą laiką išliks švarus ir izoliuotas nuo aplinkos. Be BPA. Gertuvė dekoruota piešinėliais. Tinka nuo 7 mėn. Talpa - 230 ml.
6,35 €
6,95 €
Tommee Tippee gertuvė Sippee Cup nuo 4 mėn.
Turime
Tinka nuo 4 mėn. Talpa - 150 ml. Tommee Tippee Sippee neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su minkštu snapeliu ir unikaliu vožtuvėliu, kurio dėka vaikutis gerdamas nepritraukia oro. Rankenėles galima nuimti. Be BPA.
6,95 €
Tommee Tippee Termo dėklas (1 vnt.)
Turime
Tommee Tippee Termo dėklas puikiai tinka kelionėms ar pasivaikščiojimams. Išsaugo reikiamą temperatūrą dėka izoliacinio sluoksnio. Lengvas ir kompaktiškas. Galima pakabinti ant vėžimėlio rankenos. Pritaikytas Closer to Nature, Avent ir kt. buteliukams. Komplekte yra 1 vnt.
10,90 €
Tommee Tippee gertuvė +12 mėn. Active Straw, 260 ml.
Turime
Tommee Tippee gertuvė nuo 12 mėn. Talpa - 260 ml. Tommee Tippee neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su šiaudeliu ir  su srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Dvigubos sienelės padeda išlaikyti ilgesnį laiką gėrimą vėsų ir šviežią. Be BPA. Gertuvė dekoruota linksmais piešinėliais.
7,95 €
Tommee Tippee Explora Active Sporty 12m+ gertuvė, 360 ml.
Turime
Tommee Tippee Explora Active Sporty neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su silikoniniu šiaudeliu-snapeliu ir srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Be BPA. Gertuvė dekoruota linksmais piešinėliais. Tinka nuo 12 mėn. Talpa - 360 ml.
6,49 €
Akcija!-6,10 €
Tommee Tippee Simplee sauskelnių kasetės konteineriui Simplee Sangenic (6 vnt.)
Turime
Kasetės tinka Tommee Tippee Sangenic SIMPLEE sauskelnių konteinerių modeliams. Dabar kasetės yra dar ekologiškesnės, nes pagamintos iš 98% perdirbto ir visiškai perdirbamo plastiko.  Daugiasluoksnė plėvelė sunaikina 99% mikrobų ir sulaiko kvapus. Į 1 kasetę telpa iki 180 sauskelnių (1 dydžio).
22,90 €
29,00 €
-6,00 €
Tommee Tippee kasetės Twist sauskelnių konteineriui Sangenic (3 vnt.)
Turime
Tommee Tippee Sangenic kasetės Twist tinka „Sangenic Twist & Click“ ir „Sangenic Tec “ sauskelnių konteinerių modeliams. Dabar Twist & Click kasetės yra dar ekologiškesnės, nes pagamintos iš 98% perdirbto ir visiškai perdirbamo plastiko, o GREENFILM™ plėvelė tvariai išgaunama iš cukranendrių. Panaudotos sauskelnės pakuojamos atskirai. Garantuota apsauga nuo nemalonių kvapų ir mikrobų: daugiasluoksnė GREENFILM™ plėvelė sunaikina 99% mikrobų ir sulaiko kvapus. Pakuotėje 3 kasetės. 
18,90 €
24,90 €
Akcija!-10,09 €
Sauskelnių konteineris Sangenic Twist&Click White
Turime
Tommee Tippee konteineris Sangenic Twist&Click skirtas nešvarioms sauskelnėms išmesti. Siūlo maksimalią apsaugą nuo nemalonaus sauskelnių kvapo. Kiekviena sauskelnė įvyniojama į atskirą maišelį, todėl nemalonus kvapas neišsisklaido net atidarius dangtį. Garantuota apsauga nuo mikrobų: daugiasluoksnė antibakterinė medžiaga GREENFILM™ sunaikina 99% visų pavojingų mikrobų. Komplekte yra 1 kasetė konteinerio viduje.
25,90 €
35,99 €
Akcija!-9,00 €
Sauskelnių konteineris Sangenic Twist&Click Pink
Turime
Tommee Tippee konteineris Sangenic Twist&Click skirtas nešvarioms sauskelnėms išmesti. Siūlo maksimalią apsaugą nuo nemalonaus sauskelnių kvapo. Kiekviena sauskelnė įvyniojama į atskirą maišelį, todėl nemalonus kvapas neišsisklaido net atidarius dangtį. Garantuota apsauga nuo mikrobų: daugiasluoksnė antibakterinė medžiaga GREENFILM™ sunaikina 99% visų pavojingų mikrobų. Komplekte yra 1 kasetė konteinerio viduje.
25,99 €
34,99 €
Tommee Tippee Transition First Sips gertuvė 4-7 mėn.
Turime
Tommee Tippee Transition puodelis - gertuvė komplektuojamas su 2 antgaliais: žinduku Close to Nature ir silikoniniu snapeliu. Neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su unikaliu vožtuvėliu, kurio dėka vaikutis gerdamas nepritraukia oro. Vaikas yra pratinamas nuo čiulpimo pereiti prie gėrimo iš puodelio. Rankenėles galima nuimti. Be BPA. Tinka nuo 4-7 mėn. Talpa - 150 ml.
7,90 €
-0,60 €
Tommee Tippee Sippee Cup 7m+ gertuvė, 230 ml.
Turime
Tommee Tippee Training Sippee neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su minkštu snapeliu ir srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Nuimamas gertuvės dangtelis izoliuoja snapelį nuo aplinkos. Be BPA. Gertuvė dekoruota piešinėliais. Tinka nuo 7 mėn. Talpa - 230 ml.
6,35 €
6,95 €
Tommee Tippee gertuvė nuo 12 mėn. Active Sippee
Turime
Tommee Tippee gertuvė nuo 12 mėn. Talpa - 260 ml. Tommee Tippee neišsipilanti ir nelašanti gertuvė su snapeliu ir  su srautą reguliuojančia technologija, kad būtų lengviau mokytis gerti. Dvigubos sienelės padeda išlaikyti ilgesnį laiką gėrimą vėsų ir šviežią. Be BPA. Gertuvė dekoruota linksmais piešinėliais.
7,39 €
Tommee Tippee Termo dėklas (2 vnt.)
Turime
Tommee Tippee Termo dėklas puikiai tinka kelionėms ar pasivaikščiojimams. Išsaugo reikiamą temperatūrą dėka izoliacinio sluoksnio. Lengvas ir kompaktiškas. Galima pakabinti ant vėžimėlio rankenos. Pritaikytas Closer to Nature, Avent ir kt. buteliukams. Komplekte yra 2 vnt.
21,90 €
-9,09 €
Tommee Tippee šildytuvas Easy Warm
Turime
Tommee Tippee elektrinins buteliukų ir maistelio šildytuvas. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Šildytuvas turi temperatūrą kontroliuojanti termostatą. Greita ir paprasta naudoti. Kažkur per 4 minutes pašildo maistą iki kambario temperatūros. Tinka beveik visi buteliukai.
35,90 €
44,99 €
-20,00 €Išparduota
Pliušinis mygdukas GRO Ollie the Owl su garso jutikliu
Išparduota
Žaismingas pliušinis mygdukas tinka nuo gimimo. Naujoviškas CrySensor garso jutiklis, kuris sureaguoja į mažylio verksmą įjungdamas lopšinę. Peledžiuko pilvuke švelniai deganti švieselė atlieka naktinės lemputės funkciją, kurios šviesumas reguliuojasi. 3 apšvietimo lygiai: žemas, vidutinis, aukštas arba švieselės išjungimas. Saugus Velcro užsegimas, kuris leidžia mygduką pakabinti ant vežimėlio, maniežo, autokėdutės - nešioklės ar lovytės. 4 raminančios garsai: širdies plakimas, lietaus lašai, baltas triukšmas ir lopšinė (Brahms). Grojimo trukmė 20 minučių. Garsumo reguliavimas. Aukštis - 25 cm.
39,00 €
59,00 €
-6,00 €Išparduota
Tommee Tippee Advanced Anti-Colic buteliukas 260ml + šepetėliai
Išparduota
Buteliukas su ypatingai jautriu vožtuvėliu ir Easi-vent technologija bei optimalia oro išėjimo sistema maitinimo metu. Tinka naudoti nuo gimimo. Čiulptuko forma primena motinos krūties natūralų elastingumą, judesius ir minkštumą. Šilumos indikatorius. Komplekte yra 1x260 ml. dieglių nesukeliantys maitinimo buteliukas, mini šepetėlis ir didesnis šepetėlis buteliuko valymui.
9,90 €
15,90 €
-3,00 €Išparduota
Tommee Tippee buteliukas Advanced Anti-Colic 260ml
Išparduota
Buteliukas su ypatingai jautriu vožtuvėliu ir Easi-vent technologija bei optimalia oro išėjimo sistema maitinimo metu. Tinka naudoti nuo gimimo. Čiulptuko forma primena motinos krūties natūralų elastingumą, judesius ir minkštumą. Šilumos indikatorius. Komplekte yra 1x260 ml. dieglių nesukeliantys maitinimo buteliukas ir mini šepetėlis buteliuko valymui.
6,90 €
9,90 €
-7,09 €Išparduota
Sauskelnių konteineris Tommee Tipee Twist&Click + 4 kasetės
Išparduota
Tommee Tippee konteineris Sangenic Twist&Click skirtas nešvarioms sauskelnėms išmesti. Siūlo maksimalią apsaugą nuo nemalonaus sauskelnių kvapo. Kiekviena sauskelnė įvyniojama į atskirą maišelį, todėl nemalonus kvapas neišsisklaido net atidarius dangtį. Garantuota apsauga nuo mikrobų: daugiasluoksnė antibakterinė medžiaga GREENFILM™ sunaikina 99% visų pavojingų mikrobų. Komplekte yra 4 kasetės.
42,90 €
49,99 €
-7,09 €Išparduota
Sauskelnių konteineris Tommee Tipee Twist&Click
Išparduota
Tommee Tippee konteineris Sangenic Twist&Click skirtas nešvarioms sauskelnėms išmesti. Siūlo maksimalią apsaugą nuo nemalonaus sauskelnių kvapo. Kiekviena sauskelnė įvyniojama į atskirą maišelį, todėl nemalonus kvapas neišsisklaido net atidarius dangtį. Garantuota apsauga nuo mikrobų: daugiasluoksnė antibakterinė medžiaga GREENFILM™ sunaikina 99% visų pavojingų mikrobų. Komplekte yra 1 kasetė konteinerio viduje.
27,90 €
34,99 €
-5,09 €Išparduota
Tommee Tippee šildytuvas Close to Nature
Išparduota
Tommee Tippee elektrinins buteliukų ir maistelio šildytuvas. Maistas pašildomas švelniai ir tolygiai, todėl nelieka jokių karštų vietų. Šildytuvas turi temperatūrą kontroliuojanti termostatą. Greita ir paprasta naudoti. Kažkur per 4 minutes pašildo maistą iki kambario temperatūros. Tinka beveik visi buteliukai.
29,90 €
34,99 €