Gamintojas vaikams Fisher Price

Fisher Price yra pasaulinis lyderis vaikiškų ir priešmokyklinių žaislų kategorijoje, be to, tai vienas iš pirmaujančių naujagimių reikmenų gamintojų. Fisher Price siūlo vaikiškas sūpuokles, kėdutes, nešynes, priežiūros sistemas.
Akcija!-28,00 €
Fisher Price dvipusis stumdukas Steady Speed Walker
Turime
Fisher-Price dvipusis interaktyvus stumdukas kuris „auga” kartu su jūsų vaiku: nuo sėdėjimo, stovėjimo ir iki pirmųjų žingsnių. „Steady Speed™” ratai sulėtina pradedančiųjų vaikščiojimo tempą . Abiejose pusėse yra įvairių įtraukiančių veiklų, tarp jų interaktyvus prietaisų skydelis ir vairo imitaciją. Be to, "Smart Stages" technologija padeda mokytis abėcėlės, priešingybių ir skaičiavimo su 3 žaidimo lygmenimis. Daug muzikėlių, interaktyvios ir ūgdomosios veiklos, ryškus, spalvingas. Rekomenduojamas amžius nuo 6 iki 36 mėn
36,90 €
64,90 €
Akcija!-68,10 €
Fisher Price šokliukas Astro Kitty SpaceSaver
Turime
Sulankstomas Fisher Price šokliukas - veiklos centriukas su daug veiklų. 4 aukščio reguliavimo pozicijos, linksmos muzikėlės, mirksiančios švieselės. Žaislų juostoje yra smagių suktukų, klavišų ir kramtukų, kuriuos mažylis gali pasiekti, paimti ir su jais žaisti, taip lavindamas bendrąją motoriką. Lengvai sulankstomas, puikiai tinka kelionėms. Nuimamas sėdynės užvalkalas, kurį galima skalbti skalbimo mašinoje. Skirtas kūdikiams nuo 6 mėn. iki 11,3 kg.
56,90 €
125,00 €
Akcija!-24,09 €
Fisher Price muzikinis naktipuodis Home Decor
Turime
Fisher Price muzikinis naktipuodis Home Decor kuris auga kartu su vaiku: iš pradžių galima naudoti kaip naktipuodį, vaikui paaugus – kaip mokomąjį dangtį ant normalaus WC ir galiausiai kaip suoliuką-paaukštinimą. Naktipuodis su šviesomis ir garsais: muzikėlės, vandens nuleidimo garsas. 3 specialus mygtukai su garsais, kurie parodo, kad vaikas turi nuleisti vandenį, nusiplauti rankas, išsivalyti dantis. Patogios rankenėlės įsikibti mažyliui. Lengvai valdomas, su išimamu indeliu ir apsauga nuo aptaškymo. Skyrius drėgnoms servetėlėms susidėti. Maksimali svorio riba suoliukui - 45 kg.
35,90 €
59,99 €
-10,00 €Išparduota
Migdukas Fisher Price Ūdrytė
Išparduota
Groja apie 30 min. švelnias melodijas ir garsus: baltasis triukšmas, širdies plakimas, kvėpavimas. Pilvelis šviečia švelnia spalva ir imituoja kvėpavimą. Švieselės, garsai ir grojimo režimai reguliuojami. Išėmus integruotą šviesos ir muzikos grotuvą, žaisliuką galima skalbti. Žaislas padeda lengviau mažylį nuraminti, užmigdyti. Skirtas nuo 0+.
39,90 €
49,90 €
Išparduota
Fisher Price šokliukas Colour Climber
Išparduota
Naujausio modelio Fisher Price Colour Climber šokliukas - veiklos centriukas su daug veiklų. Sėdynė sukasi 360 laipsniu, pakabinami žaisliukai su skirtingomis veiklomis, 3 aukščio reguliavimo pozicijos, linksmos muzikėlės, mirksiančios švieselė. Muzikėlių ir šviesos aktyvacija nuo vaiko judesio. Skirtas kūdikiams nuo 6 mėn. iki 11,3 kg.
Akcija!-14,10 €Išparduota
Fisher Price kilimėlis Rainforest 3 in 1
Išparduota
Fisher Price Rainforest lavinamasis kilimėlis su 3 skirtingais žaidimų variantais: ant nugaros, ant pilvo ir sėdint. Išmatavimai: 81x50 cm. Skirtas nuo gimimo. Pakabinami, nuimami žaisliukai: paukščiukas - veidrodėlis, kabantis gyvūnėliai-barškučiai, kramtukai. Muzikinis žaislas Liūtukas - reguliuojamas garsumas. Lankai nusiima. Tinka nuo gimimo.( Netvarkinga pakuotė).
29,90 €
44,00 €
-10,10 €Išparduota
Fisher price karuselė su projekcija 3in1
Išparduota
Fisher price karuselė dabar atlieka net 3 funkcijas: karuselė su projekcija ir pulteliu, naktinė lemputė - migdukas su projekcija, pakabinamas žaislas ant vežimėlio. 3 audio rėžimai su 30 min. grojimo lopšinių, raminančių gamtos garsų, triukšminio fono.
48,90 €
59,00 €
-10,00 €Išparduota
Migdukas-projektorius Fisher Price Hippo Pink
Išparduota
Migdukas Fisher Price su šviesos projekcija bei muzikėlėmis. Įvairios lopšinės ir gamtos garsai. Melodijos groja iki 30 min. Žvaigždžių projekcija ant lubų. Begemotuko galva ir kojytės yra minkšto pliušo. Skirtas nuo gimimo.
25,90 €
35,90 €
-9,00 €Išparduota
Migdukas-projektorius Fisher Price Hippo Blue
Išparduota
Migdukas Fisher Price su šviesos projekcija bei muzikėlėmis. Įvairios lopšinės ir gamtos garsai. Melodijos groja iki 30 min. Žvaigždžių projekcija ant lubų. Begemotuko galva ir kojytės yra minkšto pliušo. Skirtas nuo gimimo.
26,90 €
35,90 €
-20,00 €Išparduota
Migdukas-projektorius Fisher Price Butterfly Dreams
Išparduota
Migdukas Fisher Price su išimamu minkštu žaisliuku ir šviesos projekcija bei muzikėlėmis. Įvairios melodijos ir gamtos garsai. Laiko nustatymo funkcija: 10, 20 arba 30 min. Automatinis išjungimas.  Žvaigždžių projekcija ant lubų. Naktinė lemputė su besikeičiančiomis spalvomis. Skirtas nuo 0+. 
29,90 €
49,90 €
-6,10 €Išparduota
Fisher price karuselė Butterfly Dreams 3in1
Išparduota
Naujo modėlio Fisher price karuselė Butterfly Dreams dabar atlieka net 3 funkcijas: karuselė su projekcija ir pulteliu, naktinė lemputė - migdukas su projekcija, pakabinamas žaislas ant vežimėlio. 3 audio rėžimai su 30 min. Nuotolinio valdymo pulto dėka karuselę galima įjungti netrukdant vaikui. 3 audio rėžimai po 30 min. Lopšinių garsas , raminantys gamtos garsai.
52,90 €
59,00 €
Išparduota
Lavinimo kilimėlis Fisher Price Rainforest Melodies & Lights Deluxe
Išparduota
Fisher Price naujausias lavinimo kilimėlis Rainforest Melodies & Light Deluxe. 10 spalvingų  žaisliuku. Spavingas kilimėlis su čežančiais elementais. Interaktyvus žaislas Tukanas su švieselėmis, švelniomis melodijomis bei miško garsais (apie 20 min.). Garsų aktyvacija nuo judesio. Garsumo reguliavimas. Tinka nuo gimimo.
-17,53 €Išparduota
Fisher Price maitinimo kėdutė Discover and Grow
Išparduota
Fisher Price Discover and Grow maitinimo kėdutė tvirtinama ant kėdės. 3 staliuko reguliavimo padėtys. Išimamas padėklas su žaislais. Vaikutis kėdutėje gali būti tvirtinamas saugos diržais. Lengvai valoma bei kompaktiškai sulankstoma kėdutė. Erdvę taupantis dizainas. Nuimamas padėklas. Skirta vaikams iki 15 kg.
45,90 €
63,43 €
Išparduota
Fisher Price šokliukas Rainforest Jumperoo
Išparduota
Naujausio modelio Fisher Price Rainforest šokliukas - veiklos centriukas su daug veiklų. Sėdynė sukasi 360 laipsniu, pakabinami žaisliukai su skirtingomis veiklomis, 3 aukščio reguliavimo pozicijos, linksmos muzikėlės, mirksiančios švieselė. Muzikėlių ir šviesos aktyvacija nuo vaiko judesio. Skirtas kūdikiams nuo 6 mėn. iki 11,3 kg.