Gamintojas vaikams Baby Einstein

Baby Einstein Hape muzikinis žaislas
Turime
Baby Einstein Hape Cal's smart sounds symphony muzikinis žaislas pagamintas iš medžio naudojant Magic Touch technologiją. Palieskite skirtingas žaislo vietas, kad išgirstumėt įvairius garsus ir jums nereikia spaudinėti jokių mygtukų dėl magiškosios lietimo technologijos. Aukštos kokybės garsiakalbiai su garsumo reguliavimu. Rankena nešimui. 3 skirtingi rėžimai: instrumentų garsai, spalvos ir gyvūnai. 120 melodijų, garsų ir frazių. 3 kalbų pasirinkimas: anglų, prancūzų arba ispanų.
29,90 €
Akcija!-47,00 €
Baby Einstein lavinamasis kilimėlis 4-in-1 Kickin' Tunes (Ekspozicinis)
Turime
Baby Einstein lavinimo kilimėlis su šviečiančiu pianinu-sparduku. 25 minutės muzikos, 70+ įvairių garsų ir veiklų. Žybsi svieselės, 7 pakabinami minkšti žaisliukai, kramtukai, veidrodėlis ir kt. Pagalvėlė su kilputėmis žaislams pakabinti. Pianino pasvirimo kampą galima reguliuoti ir žaisti sėdint arba nešiuotis kartu. Skirtas nuo gimimo. Ekspozicinis.
39,00 €
86,00 €
Akcija!-37,00 €Išparduota
Lavinamasis kilimėlis Baby Einstein 4-in-1 Kickin' Tunes
Išparduota
Baby Einstein lavinimo kilimėlis su šviečiančiu pianinu-sparduku. 25 minutės muzikos, 70+ įvairių garsų ir veiklų. Žybsi svieselės, 7 pakabinami minkšti žaisliukai, kramtukai, veidrodėlis ir kt. Pagalvėlė su kilputėmis žaislams pakabinti. Pianino pasvirimo kampą galima reguliuoti ir žaisti sėdint arba nešiuotis kartu. Skirtas nuo gimimo. 
49,00 €
86,00 €