Gamintojas vaikams Rotho

Paaukštintas naktipuodis Rotho White Pearl
Turime
Ergonomiškos formos, užapvalinti kampai. Pagamintas iš saugaus, netoksiško polipropileno. Ergonomiškas ir patogus. Optimalus sėdynės aukštis. Aukštas atlošas, užtikrinantis didesnį sėdėjimo komfortą. Apsauga nuo purslų. Rankena nugaroje, kad būtų patogu pernešti ir išpilti turinį. Skirtas vaikams nuo 18 mėn. Išmatavimai: 32x32x28 cm. Spalva - Baltas perlamutras (foto Nr. 1).
9,90 €
Vaikiškas naktipuodis Rotho White Pearl
Turime
Ergonomiškos formos, užapvalinti kampai. Pagamintas iš saugaus, netoksiško polipropileno. Ergonomiškas ir patogus. Optimalus sėdynės aukštis. Aukštas atlošas, užtikrinantis didesnį sėdėjimo komfortą. Apsauga nuo purslų. Įgilinta rankena nugaroje, kad būtų patogu pernešti ir išpilti turinį. Skirtas vaikams nuo 18 mėn. Išmatavimai: 25x24x17 cm. Spalva - Baltas perlamutras (foto Nr. 1).
6,90 €
Rotho vaikiškas naktipuodis Pink
Turime
Ergonomiškos formos, užapvalinti kampai. Pagamintas iš saugaus, netoksiško polipropileno. Ergonomiškas ir patogus. Optimalus sėdynės aukštis. Aukštas atlošas, užtikrinantis didesnį sėdėjimo komfortą. Apsauga nuo purslų. Įgilinta rankena nugaroje, kad būtų patogu pernešti ir išpilti turinį. Skirtas vaikams nuo 18 mėn. Išmatavimai: 25x24x17 cm. Spalva - Rožinė.
6,90 €
Rotho naktipuodis Grey
Turime
Ergonomiškos formos, užapvalinti kampai. Pagamintas iš saugaus, netoksiško polipropileno. Ergonomiškas ir patogus. Optimalus sėdynės aukštis. Aukštas atlošas, užtikrinantis didesnį sėdėjimo komfortą. Apsauga nuo purslų. Įgilinta rankena nugaroje, kad būtų patogu pernešti ir išpilti turinį. Skirtas vaikams nuo 18 mėn. Išmatavimai: 25x24x17 cm. Spalva - Pilka.
6,90 €