Gamintojas vaikams Small Foot

Pusiausvyros žaidimas Small Foot Frog
Turime
Šį balansuojantį žaislą gali sudėti vienas vaikas arba tai gali būti žaidimas keliems vaikams. Žaidimas yra puikus įgūdžių pratimas mažiesiems pirštukams. Žaidimo tikslas – sudėlioti blokus ant pagrindo ir subalansuoti žaislą. Norint subalansuoti pagrindą, reikia atidžiai apsvarstyti blokų išdėstymą. Komplekte yra balansavimo pagrindas- delfinas (išmatavimai - 16x15x2 cm.), 18 blokų, kauliukas. 
8,90 €
Pusiausvyros žaidimas Small Foot Movere
Turime
Šį balansuojantį žaislą gali sudėti vienas vaikas arba tai gali būti žaidimas keliems vaikams. Žaidimas yra puikus įgūdžių pratimas mažiesiems pirštukams. Žaidimo tikslas – sudėlioti blokus ant pagrindo ir subalansuoti žaislą. Norint subalansuoti pagrindą, reikia atidžiai apsvarstyti blokų išdėstymą. Komplekte yra balansavimo pagrindas- delfinas (išmatavimai - 14x8x2 cm.), 15 blokų, kauliukas. 
8,90 €
-8,40 €
Didelis spalvotas vilkelis Small Foot
Turime
Besisukantis suktukas – vilkelis yra nesenstantis žaislas kuris lavins mažylio rankų ir akių koordinaciją bei rankų miklumą. Spalvingas suktukas – puikus žaislas, kuris tiks tiek namuose, tiek darželyje ar kieme. Žaisti su suktuku labai paprasta, tereikia paimti už rankenos, kelis kartus nuspausti ir žaislas pradės suktis aplink savo ašį. Žaislas pagamintas iš metalo, kuris yra saugus ir netoksiškas. Žaislo matmenys: diametras 22 cm., aukštis 23 cm. Skirtas nuo 12 mėn.
14,90 €
23,30 €
-14,10 €Išparduota
Medinis ergoterapinis kubas Small Foot
Išparduota
SmallFoot firmos ergoterapinis medinis trikampio formos kubas su skirtingomis veiklomis: ergoterapinis žaislas kubo viršuje, metalofonas su pagaliuku, 3 obuoliukai - formelės su skirtingomis formomis viduje, kurios užsimauna ant kube esančios sienelės su išsikišusiomis formomis. Ant dar vienos sienos sėdi linksma varlė ir su voru medžioja boružėlę. Kaladėlė su boružėlė galima perstumti. Tačiau jei vaikas pradeda sukti varlės galvą, jos akys taip pat pradės judėti. Išmatavimai: 30x22 cm. 
24,90 €
39,00 €