Gamintojas vaikams Mega Bloks

Akcija!-17,09 €
Mega Bloks konstruktorius ABC muzikinis traukinukas
Turime
Iš kaladėlių lengvai sukonstruosite muzikinį traukinį, kuris groja tikrus traukinio garsus ir muzikeles. Kaladėlėse yra visos raidės nuo A iki Z, kad išmoktumėte abėcėlę. Kaladėlės yra suderinamos su visais MEGA BLOKS konstravimo žaislais, kad būtų be galo smagu žaisti. Šis mokomasis žaislas padeda lavinti smulkiąją motoriką, kūrybiškumą ir vaizduotę. Rinkinyje yra 50 detalių. Tinka vaikams nuo 12 mėnesių.
23,90 €
40,99 €
Akcija!-24,09 €
Mega Bloks rinkinys Ferma
Turime
Mega Bloks fermos rinkinys supažindins mažuosius su ūkyje auginamomis daržovėmis, čia rasite ir bičių avilį, taip pat rinkinys moko apie vandens ciklą. Iš rinkinyje esančių detalių galėsite sukonstruoti traktorių su priekaba ir besisukančiais ratais, kad darbus atlikti būtų lengviau. Rinkinyje yra 3 žmogeliukų figūrėlės. Kaladėlės yra suderinamos su visais MEGA BLOKS konstravimo žaislais, kad būtų be galo smagu žaisti. Šis mokomasis žaislas padeda lavinti smulkiąją motoriką, kūrybiškumą ir vaizduotę. Rinkinyje yra 54 detalės. Tinka vaikams nuo 12 mėnesių.
15,90 €
39,99 €
Akcija!-14,00 €
Mega Bloks kaladėlės - konstruktorius Žirafa
Turime
Mažylis naudodamas kaladėles su numeriais nuo 0 iki 9 sukurs žavingą Žirafą - mašinytę. Kuo daugiau kaladėlių pridėsite, tuo aukštesnė bus jūsų Žirafa. Galima stumdyti kaip mašinėlę. Pastatykite Žirafą iš kaladėlių, pridėkite ratukus, pastatykite palmę ir važiuokite pasivažinėti. Tik nepamirškite skaičiuoti ir kaladėles su skaičiukais sudėlioti reikiama tvarka. Žaidžiant lavinami smulkios motorikos įgūdžiai, mokomasi skaičiuoti. Rinkinyje yra 30 kaladėlių. Tinka vaikams nuo 12 mėnesių
14,90 €
28,90 €